fab

FAB

stable

Czas na Jazdę Duszy!

Aby móc podjąć się treningu Jazdy Duszy musisz mieć aktywnego Star Ridera oraz uratować Annę z Pandorii. Jeśli nie spełniasz tych wymagań - nie martw się, ta nowa aktywność zostaje w grze na stałe. A w innym wypadku, pędź na padok druidów w Głuchych Lasach - teraz jest to nawet łatwiejsze, gdyż kursuje tam nowa podwózka.

W trakcie odwiedzin u Rhiannon dowiadujemy się o misjach, na które wysyłani są Jeźdźcy Dusz. Obejmują one głównie zapobieganie szkodom i usuwanie zagrożeń, które nieuchronnie niesie ze sobą aktywność pandoryczna oraz wszelkie, niecne plany Dark Core i ich pomocników. Zanim jednak nam też pozwolą się na nie udać, musimy przejść trening i udowodnić, że damy sobie radę ze wszystkim, co może nas tam czekać. Podążając za wzorem Aideen, skupimy się na nawiązywaniu więzi ze swoim koniem - co w połączeniu z nową umiejętnością pozwoli nam wyzwolić wyjątkową magię. Ale możliwość uratowania Jorvik i nowe moce to nie jedyna nagroda, jaka nas czeka. Jednak o tym wspomnę nieco dalej...

Co i jak

Na początek przyjrzymy się samemu systemowi trenowania u Rhiannon:
Codziennie dostępne będzie kilka zadań. Aby je rozpocząć, należy wejść w interakcję z tablicą koło padoku. Następnie wybrać typ aktywności - na samym początku dostępny będzie jedynie trening - i z listy dostępnych zadań wybrać to, które nas interesuje (a zapewne będą to wszystkie).
Mały zbiór najważniejszych informacji:
★ Misje staną się dostępne dopiero gdy Rhiannon uzna, że jesteśmy gotowi - czyli na dalszym etapie Jazdy Dusz. 
★ Codziennie dostępne są 3 treningi i (po odblokowaniu) 2 misje. Uwaga! W przeciwieństwie do treningów, misji zakończonej niepowodzeniem nie da się powtórzyć od razu i trzeba czekać na kolejny dzień. 
★ Za ukończenie pierwszego zadania danego dnia otrzymujemy bonus! W przypadku treningów jest to aż 500 punktów zamiast podstawowych 100. O tym, że bonus jest aktywny poinformuje Cię komunikat widoczny na screenie poniżej.

Nagrody

Aktualny postęp jest widoczny nad każdą z nagród, wystarczy się do nich zbliżyć. Gdy pasek postępu zostanie zapełniony, możesz ją odebrać! Pełna lista nagród pojawi się na blogu niedługo, na specjalnej stronie poświęconej etapom Jazdy Duszy. 
Opanowanie tej wyjątkowej umiejętności będzie wymagało czasu i wysiłku z naszej strony, jednak ostateczna nagroda z pewnością jest tego warta - oto goniec runiczny, specjalny Starbreed dla Strażników Dziczy z północy.
Te 120 000 punktów tylko tak strasznie wygląda, serio.
Treningi druidów są już raczej znane więc do momentu, aż odblokuję misje nie mam już o czym tutaj wspominać co oznacza... Koniec wpisu. W razie jakichkolwiek niejasności, zapraszam do zadawania pytań w komentarzach, a tymczasem życzę Wam (i trochę sobie) wytrwałości w dążeniu do tych wyjątkowych nagród~

3 komentarze:

 1. Według mnie te zadania są cudowne! Części stroju, które dostajemy mają dobre statystyki i sama fabuła jest bardzo ciekawa :) Już się nie mogę doczekać odblokowania tego konia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli regularnie robisz treningi i misje, to konia dostaniesz już w lipcu :D

   Usuń
 2. dobra skonczyłam juz pamiętnik i co teraz mam poprostu czekac aż ta rianhon ( nie umiem tego napisac) sie do mnie odezwie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.