fab

FAB

stable

Lśniące piękności

Oto i jedna z bardziej wyczekiwanych aktualizacji - odnowiony Achał-tekiński, który zagości w Jorvik już w najbliższą środę, czyli 22.05! Szczerze? Nie spodziewałam się. Kompletnie. Podobnie jak większość, jako kolejną zajawkę obstawiałam raczej Andaluzy. Jestem więc ZACHWYCONA swoją pomyłką i wprost nie mogę przeboleć czekania, ale... Skupmy się na razie na konkretach. Dosłownie godzinę temu na oficjalnym Instagramie Star Stable pojawiły się zdjęcia przedstawiające sześć nowych maści, które w najbliższym czasie dotrą do Winnicy Srebrnej Polany. Szykujmy się więc dwie tury tych cudeniek. 
Przyznam, że ciężko mi jakkolwiek skrytykować to co widzę na zdjęciach. Achałki posiadają wyjątkowo smukły model oraz nowy, wyjątkowy styl grzywy - wygoloną (oczywiście mają też dostęp do stylów podstawowych, w tym do nowych koreczków). Z minusów nie dostrzegam kompletnie nic. Może to wina ekscytacji po tak długim wyczekiwaniu, a może tego, że Achał to moja ukochana rasa i póki co nie widzę ich ogonów - kto wie. Pozostaje czekać na weryfikację ich wspaniałości w filmiku, który powinien pojawić się na dniach.
A Wam któryś z nich już przypadł do gustu?
⸺⸺⸺
Update - zajawka już dostępna! Pierwsze trzy warianty pojawią się, tak jak wspominałam, 22 maja i kosztować będą po 850 Star Coins.

4 komentarze:

 1. Chyba ten drugi (nie znam sie na maściach) najbardziej mi sie spodobał. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siwa jabłkowita, tak na przyszłość ^^

   Usuń
 2. Nie wiem, może to wina filmiku ale jak dla mnie nowe achały są jakby zbyt matowe (perlino, cremello, bułanek i jeleni bo jabłkowity i skarogniady już nie). Ja osobiście bardziej czekałam właśnie na andaluzy i też się ich spodziewałam. Maści są fajne ale tekstura i połysk ich sierści (wiem, achały są gładkie ale jednak te wspomniane przeze mnie się aż tak nie lśnią)są w przypadku niektórych maści jakby niedopracowane. Jak u ostatnich chincoteague wszystko było dopracowane, moim zdaniem, tak u tych wspomnianych maści nie do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edit: Jednak to wina filmiku była. Mam już jednego (sooty buckskin, którego nazwałam skarogniadym) i dokupię jeszcze. Oczywiście Jorviki też. Maści jednak u wszystkich są dopracowane ;)

   Usuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.