fab

FAB

stable

Magiczny pluszak jorveski

Pamiętacie ogłoszenie wyzwania na mediach społecznościowych - #JorvikWild?
Nareszcie nadszedł czas na podsumowanie i ujawnienie nagrody! Zespół postawił nam za zadanie uzyskanie liczby 5 tysięcy oryginalnych postów ukazujących nasze prace związane z nowymi dzikimi końmi jorveskimi. Na dzień dzisiejszy, na samym Instagramie jest ich już ponad 6500!

Co jest nagrodą? Przeuroczy pluszak, którego widzicie powyżej! Jest on wzorowany na najpopularniejszym z nowej trójki magicznych. Pamiętajcie jednak, że pluszak ten nie biega ani nie zmienia kolorów, funkcjonuje na tej samej zasadzie, co jego pluszowi poprzednicy. Jest jednak szalenie uroczy i możecie być pewni, że postaramy się przekonywać zespół na dodanie kolejnych, podobnych maleństw w przyszłości. Pamiętajmy też, że to dopiero początek podobnych wyzwań!

Jak go odebrać?


Nic prostszego - wystarczy, że wpiszesz poniższy kod w zakładce "kody promocyjne" (znajdziesz ją po zalogowaniu się na swoje konto). Pośpiesz się jednak, kodu można użyć tylko do 15 lutego!


Jako ciekawostkę dodam, że spostrzegawczy mogli się spodziewać właśnie zwierzaka/zabawki. Na grafice zapowiadającej wyzwanie celowo umieszczono bowiem... Otwartą torbę. Możecie się teraz pochwalić, kto zgadł.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.