Odnowa Duszy

Odnowa Duszy

Pamiętacie może czerwcową zapowiedź? A dokładniej, prezentację projektów nowego wyglądu dla każdego z Jeźdźców Dusz. Jeśli nie, rzućcie okiem na poniższe grafiki koncepcyjne:
Dzisiaj dowiedzieliśmy się wreszcie jak spotkana dotąd trójka będzie się prezentować w samej grze. I trzeba przyznać… Jest genialnie! Nie spodziewałam się, że aż tak wiernie odwzorują projekty każdej z nich. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że będą to najprzyjemniejsze dla oka postacie w całym Jorvik. Spójrzcie tylko na te wszystkie detale (oraz brwi, nad którymi się wprost rozpływam)!

Jeźdźcy Dusz w całej okazałości

Dziewczyny w ich odświeżonych wizerunkach spotkamy całkiem niedługo, bo już na początku przyszłego roku! Czy oznacza to tym samym kontynuację akcji ratunkowej? A może jakieś zupełnie “niespodziewane” komplikacje? Wszystko okaże się wraz z zajawką… O której chwilowo nie możemy nic więcej wiedzieć.
Update: Wierne wierzchowce także nie pozostają w tyle i szykują się na metamorfozę!

Pozostaje trzymać kciuki za zadania oraz (a nawet tym bardziej) za rychłe zmiany także u głównej postaci czyli – naszej! Po tym co widzimy wyżej, nie sądzę, aby dłużej ktokolwiek kręcił na to nosem.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *