Odnowa Duszy

Blog o magicznej grze o koniach

Odnowa Duszy

Pamiętacie może czerwcową zapowiedź? A dokładniej, prezentację projektów nowego wyglądu dla każdego z Jeźdźców Dusz. Jeśli nie, rzućcie okiem na poniższe grafiki koncepcyjne:
Dzisiaj dowiedzieliśmy się wreszcie jak spotkana dotąd trójka będzie się prezentować w samej grze. I trzeba przyznać… Jest genialnie! Nie spodziewałam się, że aż tak wiernie odwzorują projekty każdej z nich. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że będą to najprzyjemniejsze dla oka postacie w całym Jorvik. Spójrzcie tylko na te wszystkie detale (oraz brwi, nad którymi się wprost rozpływam)!

Jeźdźcy Dusz w całej okazałości

Dziewczyny w ich odświeżonych wizerunkach spotkamy całkiem niedługo, bo już na początku przyszłego roku! Czy oznacza to tym samym kontynuację akcji ratunkowej? A może jakieś zupełnie “niespodziewane” komplikacje? Wszystko okaże się wraz z zajawką… O której chwilowo nie możemy nic więcej wiedzieć.
Update: Wierne wierzchowce także nie pozostają w tyle i szykują się na metamorfozę!

Pozostaje trzymać kciuki za zadania oraz (a nawet tym bardziej) za rychłe zmiany także u głównej postaci czyli – naszej! Po tym co widzimy wyżej, nie sądzę, aby dłużej ktokolwiek kręcił na to nosem.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *