Zupełnie “nowy” koń startowy

Zupełnie “nowy” koń startowy

Zaczniemy od odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania™!
Czy wszystkie konie korzystające z modelu startowca zostały zmienione?
Nie! Jedynie nasz Jorvik Gorącokrwisty przeszedł taką metamorfozę.

Czy zmianie uległ także model renifera?
Niestety, wszelkie ewentowe efekty pozostały takie same, ale kto wie jakie nowości przyniesie tegoroczna Gwiazdka…
Nowe koreczki będą widoczne dla każdego konia?
Ponownie zmiana dotyczy jedynie naszych koni startowych. Tylko one otrzymały nowy model tej grzywy.
Jeśli macie dodatkowe, zachęcam do zadania ich w komentarzach! A póki co, przejdziemy do najbardziej interesującej części, czyli…

Maści

Zespół postanowił trzymać się oryginalnego zamysłu, jednocześnie dopasowując styl naszych kochanych Jorvików do obecnie wprowadzanego (zobaczycie jak świetnie będą wyglądać po odnowieniu Srebrnej Polany). To, jak im wyszło pozostawię jednak Waszej ocenie, prezentując przy okazji gamę nowych tekstur w całej ich okazałości:
Któraś z nich wpadła Ci w oko? Pamiętaj więc o skorzystaniu z kolejnej, darmowej okazji na zmianę wyglądu swojego startowca! Wystarczy, że użyjesz opcji, którą znajdziesz po kliknięciu na tablicę ogłoszeń wewnątrz swojej stajni macierzystej. Jeśli jednak po jakimś czasie się rozmyślisz, powrót będzie Cię kosztował 299 Star Coins.

Model

Największa i tym samym najbardziej zauważalna zmiana zaszła oczywiście w budowie Jorvika. Otrzymał on model iście godny konia gorącokrwistego (co jednocześnie upodabnia go do innych przedstawicieli tego typu ras).
Postanowiłam przygotować prezentację na tej samej zasadzie, co rok temu. Jeśli więc najdzie Was ochota na powspominanie, zapraszam tutaj *kliknij*.
P.S. Aby zobaczyć magiczną sztuczkę, najedź kursorem myszy (lub kliknij) na poniższe grafiki!

Czy to wszystko?

Nie, chociaż reszta aktualizacji zapewne nie jest już tak fascynująca. W sporym skrócie, na posiadaczy konta LifeTime czeka kolejny prezent do odebrania w Moorland. W tym miesiącu są to całkiem przyjemne dla oka, granatowe owijki. Zignorujcie przezroczysty wóz.

Odwiedzając okolice Moorland zauważycie też, że czegoś jakby brakuje… Wielki billboard G.E.D zniknął, jeśli tylko wykonaliście związane z nim zadania (pierwszy dzień gry) a pracownicy Dark Core opuścili wreszcie okoliczną plażę! Obie te zmiany mają bezpośredni związek z nadchodzącą aktualizacją terenów, ale o tym dowiecie się więcej w innym poście. Dzisiaj poświęćcie moment na zajrzenie do swoich startowców i odkrycie wszystkich drobiazgów, które przygotowano na potrzeby ich aktualizacji. Miłej gry!

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *