Jorvik 2.0

Jorvik 2.0

Cóż za dzień! Cóż za tydzień!
Zarówno moje życie realne jak i SSO’we obfituje nagle w całą masę nowych treści do omówienia. W praktyce nie jest to aż tak wesołe jakbym się spodziewała, ale trzeba sobie jakoś radzić. I mniej narzekać. I przejść wreszcie do rzeczy. Zatem! Ledwo zapoznaliśmy się z Fiordami a już bombardują nas świetnym Halloween i aż dwoma zajawkami. Postanowiłam, że rozbiję to wszystko na dwa lub więcej postów, aby Was nie zanudzić ani nie zgubić gdzieś po drodze. W pierwszym z nich skupimy się na dwóch datach:

Zaczynając po kolei, od 22, czyli od zapowiedzi związanej z odnowieniem calutkiej Srebrnej Polany! Wszystko znajdziecie w aktualnościach na stronie gry, pod tym adresem. Nie ma sensu, abym przepisywała wywiad, tym bardziej, że jest on dostępny po polsku. Dodam tylko najważniejsze informacje i zaprezentowane póki co grafiki (dostępne wyłącznie na IG). Pamiętajcie, że widoczne poniżej elementy nie są finalną wersją i mogą nadal ulec zmianie!

Jak już mogliście wcześniej przeczytać, 2018 rok skupiał się głównie wokół odnawiania znajdujących się już w grze miast. Przyszła pora na dopieszczenie także terenów pomiędzy nimi!
Aktualizacja obejmie tereny Srebrnej Polany, czyli obszar od Moorland, aż po Winnicę i Jodłowy Gaj.
Także widoczne w grze niebo ulegnie poprawkom – oznacza to, że zmiana będzie zauważalna niezależnie od miejsca w którym znajduje się gracz.
Tekstury nadal są dopracowywane, ale zarówno odświeżone konie jak i tereny mają pojawić się jeszcze jesienią! Czy to oznacza mega aktualizację za dwa tygodnie?
Jako, że nie jestem fanką wstrzymywania się od oceniania wszelkich zajawek (jak już dodają to czemu by nie) i przyznam, że plaża wygląda mało ciekawie, a wręcz zbyt porządnie, ale kto wie czego nasza kochana pani Holdsworth nie zamiata! Za to drzewa i wszelkiej maści poświaty są wprost bajeczne, czyli takie, jakie lubimy tu najbardziej!
Wyjaśnijmy przy okazji cel bajkowości zauważalnej na nowszych terenach – tak właśnie będzie wyglądać cały świat gry i to już  niedługo (albo długo, zależy jak definiujecie). Czy da się to jakoś zatrzymać? Nie! W tym bowiem cała frajda gier, które kierowane są do najmłodszych odbiorców gatunku. Zachęcam jednak serdecznie do podzielenia się z zespołem Waszymi przemyśleniami w sposób, który ma niewiele wspólnego z hejtem. A w ostateczności… Poczekanie i obejrzenie wszystkiego gdy już trafi do gry! A co, spodziewaliście się innej rady?

Czas na powrót do teraźniejszości, czyli 25 października! Na angielskiej oraz szwedzkiej wersji językowej pojawiły się informacje dotyczące drugiego już odnowienia naszych pierwszych koni w grze – Jorvików Gorącokrwistych. Inne wersje zostają póki co na lodzie, co jednocześnie jest mi na rękę, gdyż zamiast obmyślać nowe strategie, po prostu sprezentuję Wam polskojęzyczną wersję!

Jeszcze nowszy stary przyjaciel

Witajcie StarFam!
Na początku tygodnia powiedzieliśmy Wam o nadchodzącym odnowieniu Moorland oraz Srebrnej Polany, a teraz przychodzimy z kolejną wielką zajawką! Oto jeszcze lepszy koń startowy!

Nowy Jorvik Gorącokrwisty!


Latem 2017, Hanna Aspblad, jedna z naszych grafików 3D opowiedziała o planie na nowego Jorvika. Dotyczył on ulepszenia go krok po kroku, tak, aby upewnić się, że pasuje on do naszego nowego stylu graficznego. Niedługo potem wykonaliśmy pierwszy krok, którym było uaktualnienie modelu i animacji tej rasy. W tym momencie wszystkie konie korzystające z tego samego modelu skorzystały na tej aktualizacji, co było dla nas ważnym krokiem, aby dalej rozwijać nasze konie. Gdy tylko się z tym uporaliśmy, mogliśmy skupić się na właściwym projekcie – całkowitej przebudowie Jorvika Gorącokrwistego! Tym razem otrzyma on swój własny, unikalny wygląd – w tym model, odświeżone tekstury maści oraz animacje. Co więcej, aktualizacja ta jest dostępna ZA DARMO dla wszystkich graczy!
Zadbaliśmy o to, aby nowe maści pozostały wierne swoim oryginałom, więc nadal będzie to Twój wyjątkowy koń. Kolory są teraz bardziej naturalne i jednolite, a także zaktualizowaliśmy styl “koreczków” (poprawcie mnie) dla tego konia – tylko spójrz!

Dlaczego je zmieniamy?

 Najstarsze konie w grze nie są w stanie nosić wszystkich fajnych elementów wyposażenia, które chcielibyśmy wreszcie dodać do gry. Poświęciliśmy więc masę energii, tworząc jak najlepsze wariacje naszych starszych ras koni (na przykład nasz nowo wydany koń Fiordzki), abyście mogli nadal jeździć na swoich ulubionych rasach, gdy już dodamy wszystkie planowane nowości do gry.
 Gra nie wygląda i nie działa w taki sam sposób, jak podczas premiery, jesienią 2011 roku, więc aktualizujemy wszystko, co tylko się da, aby pokazać jak chcemy żeby wyglądało obecnie Star Stable.
 Chcemy Wam zapewnić niesamowitą rozgrywkę z najlepiej wyglądającymi końmi, jakie możemy zaoferować!

Wpłynie to tylko na Twojego pierwszego konia!


Kiedy ostatni raz aktualizowaliśmy konia startowego, wszystkie inne konie korzystające z tego samego modelu zostały również zaktualizowane. Tym razem TYLKO koń otrzymany podczas rozpoczynania gry zostanie zaktualizowany!
Chciałbyś zmienić maść?

Po tej aktualizacji będziesz mieć możliwość zmiany maści swojego konia startowego raz, za darmo, z poziomu tablicy ogłoszeń w swojej stajni macierzystej. Więc jeśli inna, nowa maść przyciągnie twój wzrok, możesz zmienić kolor swojego konia w mgnieniu oka!
Możemy teraz ujawnić, że nowy Jorvik Gorącokrwisty przybędzie do Star Stable już 7 listopada! Oznacza to, że kiedy w końcu wydamy odnowioną Srebrną Polanę, twój koń będzie wyglądał lepiej niż kiedykolwiek, gdy będziesz odkrywać ten teren ponownie! Cieszymy się, że możemy udostępnić Wam te wszystkie wielkie aktualizacje już tej jesieni i mamy nadzieję, że pokochacie nowego konia startowego tak samo jak my!

Uściski od Zespołu Star Stable! ♥

To już całość. Koniecznie dajcie znać co sądzicie, szczególnie o tej niespodziewanej i drugiej już z kolei metamorfozie naszych kochanych starterów!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konursie, gdzie do wygrania jest Dying Light The Following.

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *