Na życzenie gracza

Na życzenie gracza

Udało się, po długich namowach z naszej strony, nasz drogi zespół SSO postanowił sprezentować nam pakiet grafik oraz utworów (na tę chwilę tylko dwóch), które możemy śmiało użyć w swoich przyszłych pracach! Możecie je pobrać zarówno ze strony gry, jak i poniżej – wystarczy, że klikniecie na interesujący Was element (aby pobrać w tło – również w nie kliknij). Koniecznie pamiętajcie o oznaczaniu swoich dzieł hasztagiem #SSOEdit, aby każdy mógł je łatwo znaleźć! 
Image MapImage MapImage Map

Baza karty postaci

Muzyka

   

Tapety na pulpit

Ostatnią grafikę możecie pamiętać z SSL, gdzie śledziliśmy etapy jej powstawania! A skoro o tym mowa, tłumaczenie powinno pojawić się już niedługo. To samo tyczy się wyczekiwanych postów na blogu, jako, że oficjalnie mam wolne, mogę ruszyć i dokończyć wszystkie zaplanowane na ten rok elementy. Zaglądajcie więc, bo będzie warto!
Jeśli nadal mało Wam tapet – 4 dodatkowe warianty (zarówno na pulpit jak i na urządzenia mobilne) znajdziecie poniżej. Uwaga! Po kliknięciu zostaniecie przeniesieni do strony, z której możecie pobrać wybrane wersje danej tapety.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *