Teaser: Kucyk Jorvik

Teaser: Kucyk Jorvik

Ukochane przez mieszkańców Jorvik kucyki otrzymają zasłużoną metamorfozę. Jednak wyjątkowo, poza nowym modelem i animacjami zmieni się również ich rola w grze! Nowe kucyki będą w stanie nadążyć za całą resztą swoich większych braci – czyli nie będą już poruszać się w spowolnionym tempie. Rzecz jasna, kucyki zachowają swoje wyjątkowe mistrzostwa oraz wyścigi, jednak od teraz będą mogły konkurować również w pozostałych! Ułatwi to przede wszystkim ich trening, który, nie ukrywajmy, rzadko kiedy nie wywoływał frustracji. 
Nasi mali przyjaciele otrzymają równie mały, puchaty model i całą masę maści. Przyznam, że przez te drobne włoski wyglądają bardzo podobnie do kuca islandzkiego, dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się, żeby zobaczyć o jakie animacje zespół wzbogaci ten model. 

Co trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim, że renowacja przebiegnie tak samo, jak wszelkich innych ras “dodatkowych”, tj. posiadane przez nas kucyki nie zmienią swojego modelu, tak, jak to było w przypadku jorvików gorącokrwistych. Jeśli chcemy nabyć nowego kucyka, należy to zrobić za Star Coins!
Jeśli chodzi o cenę – nadal nie jest nam znana. Zanosi się jednak, że pozostanie ona w niskim przedziale, bardzo bliskim do cen dotychczasowo wydanych kucyków.  
Nie tylko nowe wersje multipli będą szybsze – wszystkie kucyki na wyspie będą miały taką samą szybkość jak reszta dostępnych w grze koni.
A skoro już o wzbogacaniu mowa, pamiętacie pierwotną wersję maści, tworzonej wedle głosowania graczy? Tylko spójrzcie na powyższe screeny – od razu rzuci się Wam w oczy grzywa, która sprawiła Lisie najwięcej kłopotu. Co sądzicie o ostatecznej wersji? I oczywiście jakiej maści spodziewacie się w ramach trzeciego wariantu?

Afera z kodem

Wciąż otrzymuję masę pytań dotyczących kar oraz konsekwencji wynikających z wielokrotnego użycia pewnego kodu na Star Coins. Wszystkie informacje, które na ten temat otrzymałam od zespołu znaleźć możecie na grupach facebookowych poświęconych grze oraz poniżej:
Są to wszystkie informacje oficjalne przekazane zarówno mi jak i reszcie ambasadorów. Nie otrzymałam niestety szczegółów dotyczących progów ilości użyć kodu dla usunięcia konta, stąd mój wniosek, że dotyczyć ono będzie jedynie przypadków skrajnych. W razie jakichkolwiek pytań, na które odpowiedzi nie znajdziecie w postach, zachęcam do wysyłania ich w komentarzach.

Pride month

Na koniec, coś z przyjemniejszych tematów – nowy kod na urocze, tęczowe kokardki dla konia! Z jakiej okazji? Tego zespół nam nie wyjawił, tym samym pozostawiając decyzję naszym domysłom. Moim zdaniem, jest to maleńki akcent mający zaznaczyć ich wsparcie dla osób identyfikujących się ze środowiskiem lgbtq. Gdyż mimo faktu, że w samej grze nie możemy poruszać ani tego, ani innych tematów powiązanych z romansami, pracownicy SSE wspierają każdą grupę społeczną i jej prawa tak samo.

Po instrukcję użycia udaj się do podstrony ze zbiorem wszystkich dotychczasowych kodów!←klikaj

Życzę Wam kolorowego weekendu i radosnych wakacji! A sama wracam do książek, bo egzaminy już niedługo, trzymajcie za mnie kciuki 

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *