#TrakehnerTime

#TrakehnerTime

Witajcie – po raz pierwszy od całkiem dawna. Wakacje dążą ku końcowi, podobnie moja praca dorywcza (tak naprawdę to był normalny wymiar godzin, ale mniejsza) co oznacza, że możemy wrócić do regularnych postów! Wszelkie tematy dotyczące zadań oraz nowych funkcji postaram się nadrobić w najbliższych dniach, zaś na dobry start prezentuję Wam informacje na temat dodanej dzisiaj rasy – Konia Trakeńskiego!

Gdzie go znajdę?
W Dworze Srebrnej Polany znajdziesz dwa konie. Jednego konia znajdziesz w Forcie Pinta.
Ile kosztuje taki koń?
750 monet Star Coins.
Jaki muszę osiągnąć poziom?
Aby kupić konia w Dworze Srebrnej Polany, musisz mieć poziom 9, ale w Forcie Pinta* wystarczy Ci poziom 1.
*Jest i haczyk – koń ten nie posiada bonusu do zwinności. Poprawka jest jednak już w drodze!
Jakie są dostępne kolory?

Prezentacja animacji

Jako, że dla wielu osób to one są decydującym czynnikiem przy wyborze konia, zdecydowałam się przygotować dla Was filmiki, na których nasz jabłkowity model spełni się w roli reprezentanta rasy!

Stęp

Kłus

Galop krótki

Galop długi

Cwał

Skoki

Pozostałe

Dębowanie

Zatrzymywanie

Cofanie

Idle

Na koniec czeka nas krótkie nawiązanie do kwestii podobieństwa trakenów i hanowerów. Modele celowo są podobne, aby podkreślić spokrewnienie obu ras. Mogę Was jednak zapewnić, że animacje najnowszego przybysza są o wiele subtelniejsze (jeśli mogę to tak określić w przypadku konia). A jeśli i to do Was nie przemawia, to zawsze możecie traktować je jako odnowioną wersję konia Hanowerskiego, to też nie będzie takie złe.

Przypomnienie!

Zespół SSO doszły słuchy o nasileniu się przypadków wyłudzeń zakupu Star Coins za pośrednictwem telefonu komórkowego. Podobno oszuści zapewniają, że znają “skuteczny hack” co jest – jak pewnie się domyślacie – bzdurą, prowadzącą do obciążenia rachunku osoby, która się nabierze. W związku z tym wypada przypomnieć, żebyście NIGDY nie dzielili się w grze swoimi danymi – w tym imieniem, a szczególnie adresem oraz numerem telefonu! 
P.S. W ramach ciekawostki dodam, że nie obyło się bez drobnych “poślizgów” w animacji najprzyjemniejszego dla oka chodu, czyli kłusu. Zresztą, sami zobaczycie o co chodzi, po przyjrzeniu się przednim nogom naszego nieszczęśnika. Problem jest już zgłoszony – to samo tyczy się braku bonusów u wariacji krowiej (czyt. pinto) i miejmy nadzieję, że równie szybko zostanie wypuszczona łatka. A tymczasem, korzystajcie z dobrodziejstw końcówki lata! Chociaż uważajcie na upały – czapki z głów dopiero jak się ochłodzi.

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *