Star Stable zmierza do Polski!

Star Stable zmierza do Polski!

Długo wyczekiwany magazyn wreszcie ukaże się w Polsce! I to nie sam…
Premiera zapowiedziana jest na 24 maja. To wtedy do polskich kiosków trafi pierwszy numer “Magazynu Star Stable”. Znajdziecie go w Kolporterach oraz większych salonach prasowych. Tematem przewodnim pierwszego numeru jest przyjaźń, zaś w środku znajdziemy różne ciekawostki o koniach oraz wywiady z Ylvą i Matildą!

Star Stable Magazyn to nowe czasopismo dla miłośniczek koni, kuców oraz dziewczynek użytkujących grę on-line nawiązującą do tytułu. Odbiorcami pisma są w szczególności dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym.

Nowy tytuł Star Stable Magazyn to nowoczesne czasopismo o koniach i jeździectwie, dyscyplinie popularnej wśród dziewczynek. Nawiązuje również do gry Star Stable, która dziś ma już w Polsce ponad milion użytkowników. Na czytelniczki czeka historia o czterech siostrach broniących wyspy Jorvik przed złymi czarami. Każda z sióstr ma swojego rumaka, z którym wiążą ją też magiczne moce: uleczania, przenoszenia się w czasie oraz przewidywania przyszłości. Czytelniczka dołącza do niezwykłej historii, zostając piątą członkinią zespołu. W grze otrzymuje własnego konia do jazdy, opieki i trenowania. Trzeba rozwiązywać zadania, poznając intrygujące postacie i związane z nimi tajemnice. Oprócz tego tematem przewodnim pierwszego numeru jest przyjaźń. Czytelniczki poznają między innymi gwiazdy YouTube’a: Matilde i Ylve. Poza tym na łamach pisma znajdą się tajniki pewnego fascynującego zawodu, jakim jest praca testerki gier.
W poszczególnych numerach na czytelniczki będą czekać też wskazówki do gry, ciekawostki o rasach koni, łamigłówki, krzyżówki, komiks, opowiadanie z duszą czy ciekawe mandale do kolorowania, oraz malownicze plakaty. Do każdego wydania będzie dodawany też prezent w postaci nadrukowanego kodu do gry na 250 StarCoins. Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wyniesie 8,99 zł, a pierwszy numer dostępny będzie od 24 maja 2018r.

Wydawcą dwumiesięcznika jest Egmont Polska, który w swojej ofercie ma dla nas jeszcze dwie niespodzianki. Nieco wcześniej, bo już 23 maja, ukażą się dwie inne publikacje – słynny Przewodnik po grze oraz książka z plakatami!

      
Wszystkie te rzeczy znajdziecie w salonikach prasowych oraz… Na oficjalnej stronie wydawnictwa w ramach przedsprzedaży! Jeśli zamówicie je teraz zdołacie zaoszczędzić nawet 30%. Linki do nich oraz krótkie objaśnienie procesu zamówienia znajdziecie poniżej.
Przewodnik Star Stable – cena regularna 24,99 zł → zamów
Książka z plakatami – cena regularna 12,99  zł → zamów
Star Stable Magazyn – cena regularna 8,99 zł → zamów
Uwaga! Zamówienie którejkolwiek książki w przedsprzedaży nie gwarantuje otrzymania jej przedpremierowo. Wysyłka nastąpi dopiero po oficjalnej premierze (w przypadku zakupu wszystkich trzech dopiero po 26 maja)!

Dostępne metody płatności to karta, przelew (PayU) lub płatność przy obiorze.
Dostępne metody dostawy to poczta polska (kurier lub odbiór w placówce), kurier tradycyjny oraz Paczka w Ruch’u.

Po premierze zamieszczę również listę sklepów, w których dostępny będzie magazyn, zatem zaglądajcie niedługo! Udanych zakupów!

Zobacz także elektroniczną książkę kucharską, dzięki której nauczysz się od podstaw gotowania.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *