Zapowiedź: Star Stable Live!

Zapowiedź: Star Stable Live!

Zastanawiacie się czasem, co takiego szykuje zespół, podczas gdy ich social media pozostają spokojne? Odpowiedź została oficjalne dana wczoraj, a już za miesiąc zobaczymy jakie będą efekty. Mowa o Star Stable Live, a w tym poście dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze!

Czym dokładnie jest ten event?

To kolejny (ostatni miał miejsce niecałe dwa lata temu, również w czerwcu, a z jego okazji szwedzcy gracze otrzymali kod na 600 Star Coins) zlot graczy Star Stable Online. Należy jednak podkreślić, że będzie on na swój sposób wyjątkowy. Zgodnie z zapowiedziami, ma to być pierwszy tego typu event prowadzony globalnie – dzięki streamowi prowadzonemu w czasie spotkania przez Stacy Place oraz Karin (znanej jako GM Doris). Podczas wspomnianego streamu będziemy otrzymywać relacje bezpośrednio ze zlotu. Co więcej, przygotowano dla nas wywiady oraz giveaway’e (póki co nie wiadomo, czy wyłącznie kodowe). Warto więc zarezerwować sobie czas i dołączyć do spotkania, niezależnie od miejsca.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w centrum gier Inferno w Sztokholmie (Szwecja), już 10 czerwca 2018 roku. Ilość miejsc jest ograniczona (około 350). Z tego powodu uczestnicy zmuszeni są do wcześniejszej rezerwacji jednego z 280 oferowanych biletów na wydarzenia. Pozostałe wejściówki zostaną rozdane w dzień rozpoczęcia, na zasadzie pierwszeństwa 100 kolejnym osobom. 
Event rozpocznie się o godzinie 14:00 (czasu polskiego) i potrwa aż do 18:00. W jego trakcie uczestnicy otrzymają możliwość poznania Game Masterów, gry na jednym z dostępnych w centrum komputerów oraz zdobędą upominki (zarówno cyfrowe jak i materialne). Pojawi się również okazja do zapoznania się z przebiegiem pracy zespołu, zadania im pytań a nawet pomocy przy tworzeniu nowych ras! Możliwy będzie również zakup koszulek i najnowszej książki “Jeźdźcy Dusz: Jorvik wzywa”. 

Jeśli zaś chodzi o stream na żywo, potrwa dwie i pół godziny, zaczynając od 15:00. Aby do niego dołączyć wystarczy odwiedzić Oficjalny kanał SSO na YouTube. W jego trakcie pojawi się możliwość wygrania upominków, zatem zalecany jest czynny udział.
Powstała też specjalna podstrona, informująca o czasie pozostałym do rozpoczęcia wydarzenia. To tutaj możecie dokonać rezerwacji oraz znaleźć odpowiedzi na częste pytania. Jeśli nie znajdziecie interesującego Was wątku, piszcie śmiało w komentarzach, postaram się o wszystko dopytać zespołu.
AKTUALIZACJA 09.05: Wszystkie z dostępnych na stronie biletów zostały już zarezerwowane. Pozostali uczestnicy mają szansę załapać się na wejście dopiero w dniu spotkania. 

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *