Konkurs z Egmontem!

Konkurs z Egmontem!

Słyszeliście już o najnowszych publikacjach? Jeśli nie, odsyłam do poprzedniego wpisu. Tych zaś, którzy pozostają na bieżąco mam okazję powiadomić o oficjalnej premierze dwumiesięcznika o nazwie Star Stable Magazyn oraz dwóch książek z tej samej stajni – Poradnika oraz książki z plakatami (dostępnych póki co jedynie w sklepie internetowym).
A jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji co do zakupu to może… Wolicie wygrać?
Co dokładnie? Jeden z 5 pakietów Star Stable, w których skład wchodzi zarówno magazyn jak i obie książeczki. 

Jak je zdobyć?

Wystarczy wejść na oficjalną stronę konkursu, zapoznać się z zasadami (i przede wszystkim regulaminem!) i zabrać do roboty, ponieważ zadaniem jest przygotowanie komiksu o tematyce zgodnej z motywem przewodnim pierwszego numeru pisma – przyjaźni!
Możecie więc puścić wodze fantazji i dowolnie zaprezentować nam przygody swojej postaci, Waszych ulubionych mieszkańców Jorvik lub zupełnie kogoś innego! Liczy się przede wszystkim kreatywność i opowiedziana historia.
Aby komiks kwalifikował się do udziału, musi być wysłany w jednym z wymaganych formatów (wymienione zostały w regulaminie konkursu, na stronie). Nie ma limitu stron, jednak całość plików, które planujecie wysłać nie powinna przekroczyć 10MB! Pamiętajcie też, aby w przypadku ręcznie wykonanych prac zatroszczyć się o czytelność zdjęcia lub skanu. Prace, których nie będziemy w stanie rozczytać również mogą zostać odrzucone. 
Czas na nadsyłanie zgłoszeń to aż 2 tygodnie, począwszy od dzisiaj i kończąc 8 czerwca o godzinie 23:59. Wyniki zaś pojawią się około tydzień później, a znajdziecie je zarówno na stronie konkursu jak i blogach organizatorek (linki poniżej).
Aby przejść do strony konkursu kliknij w poniższy obrazek:
Jeśli macie ewentualne pytania, zgłaszajcie się z nimi śmiało do którejś z organizatorek:

Rosalie Moonnest
Melissa Seahall

Sponsor konkursu: 
Egmont Polska

Powodzenia i samych dobrych pomysłów!

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *