fab

FAB

stable

Ready, set, go! It's time to run...

The sky is changing, we are one.
Together we can make it while the world is crashing down,
Don’t you turn around.
Tak, słucham Tokio Hotel. Ale dzisiaj nie o tym.
Niedawno została opublikowana ostatnia, trzecia zajawka dotycząca jutrzejsze aktualizacji.
3 tak symbolicznie, tak przemyślane, tak... Tak.
Najważniejsze jest jednak, że wyczekiwane od tak dawna zadania z ostatnim jeźdźcem dusz pojawią się lada moment! Skąd to wiemy? O tym za momencik.

Najlepiej zacząć po kolei:Zajawka pierwsza. Przez moment widzimy fragment twarzy Alex, Lindy oraz Lisy.
Następnie zostajemy z napisem "tego kwietnia". Już wtedy było wiadomo, że to oczywista zapowiedź zadań. 
Jednak pewność była tylko co do jednego - tematyki.Kolejna zajawka również nie odkryła zbyt wiele z treści. Poznaliśmy jednak dokładną datę pojawiania się zadań, 
czyli 19 kwietnia. Stosunkowo szybko.


Wreszcie, ostatni element. Zostały w nim zawarte dwa poprzednie a oprócz nich...
Skrzydła! W momencie ich pojawienia się na ekranie słyszymy rżenie konia. Nie jest to niestety obietnica pegazów. Szykujcie się więc na przygodę na platformie wiertniczej i dopełnienie składu jeźdźców! No tylko tego... Pamiętajcie też, że aktualizacja swoje trwa.

Na koniec, zachęcam do przeczytania wywiadu z Thor'em!
Nie, nie tym z Avengers, chociaż równie interesującym. Zdradza nam on co nie co na temam, jak przebiegają prace nad nową zawartością z drugiej strony monitora. Aby przejść do wywiadu, kliknij poniższy obrazek!Podekscytowani?
My z Wiką również! Na całe szczęście, repki powbijane.
Bardzo prawdopodobne przecież, że dobry stosunek z Kręgiem Słońca i Błyskawicy okaże się przydatny.

4 komentarze:

 1. Powiem tak - zajawki spełniły swe zadanie. Pobudziły mój apetyt na nowe zadania oraz wywołały niezłą radochę. x'd

  W tym wywiadzie przeraża mnie nieco zdanie: "Bardzo się cieszymy, że wkrótce udostępnimy wam te zadania, i muszę powiedzieć, że gdy je przejdziecie, to nic już nie będzie takie samo!"
  Strach się bać.

  Wgl, to źle zapisałyście odmianę... w sensie no... apostrof daje się jedynie, gdy odmieniane imię kończy się na literę "e" lub "y". Więc powinno być "Thorem".
  Nie posiadam talentu do tłumaczenia. Sry.

  PS. Każdy Thor jest spoko... BTW - Ragnarok nadchodzi. ;v;

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te zadania są :D A mam do Was pytanie jako do znawczyń blogowania. Co sądzicie o blogu Antisocal SSO? Moim zdaniem ta osoba w ogóle nie powinna pisać. Znalazłam np. takie sprzeczne ,,perełki" na jej blogu, cytaty z posta i z opisu: ,,Blog nie jest wybitnie piękny, kreatywny, nie widzę grama sensu w przykładaniu się do wyglądu bloga, liczy się przecież treść." i w poście o innej blogerce ,,Patrząc na ten amatorski wygląd [...]". Ta osoba sama sobie zaprzecza, mówi, że jej blog jest nieestetyczny bo taki ma być i jednocześnie czepia się innej osoby o estetykę. Trochę to dziecinne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam zaraz znawczyń. ^^" Niecały rok dopiero w tym siedzimy.
   Co do wspomnianego przez Ciebie bloga, już na niego zaglądałam. Cóż, nikomu nie zabronimy pisać, niezależnie od treści ani tonu, w jakim to robi. Co prawda, mam nadzieję, że z czasem ten ton nieco opuści, ponieważ między krytyką a atakiem jest dość cienka granica.
   Co do wyglądu, tutaj się nie do końca zgodzę. Estetyka to coś zupełnie odrębnego. Im szablon prostszy, tym mniej elementów się gryzie. Mnie również nieco nie pasuje tło u Alexis. Oczywiście, każdy sam decyduje o swoim blogu. Jeśli jednak post o niej i jej blogu nie byłby napisany aż tak ostro, to okazałby się naprawdę pomocny. Zawsze dobrze usłyszeć czyjąś opinię, pozwala to dostrzec nawet małe błędy, które sami wcześniej pomijaliśmy.

   Usuń
  2. Dziękuję za opinię. Może źle to ujęłam. Nie mam nic do konstruktywnej krytyki ale właśnie jak mówisz ta osoba wręcz wyśmiewa się z Alexis. Konstruktywna krytyka jak najbardziej byłaby na miejscu ;D

   Usuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.