fab

FAB

stable

Historia Jorvik

Witam cieplutko!

Możliwe, że część z Was zauważyła dzisiaj nowy filmik na kanale SSO.
Jest to odnowiona wersja Historii Jorvik!

W jednym z poprzednich odcinków Star Stable Show wspomniano o planach na nowy design Jeźdźców Dusz, który ukazany został w tym filmiku.

Pod spodem załączyłyśmy obrazki do porównania poprzedniej wersji The Story of Jorvik.Osobiście nowa przeróbka podoba mi się o wiele bardziej od oryginału. Zarówno konie jak i postacie wyglądają bardziej realistycznie, a przez to w moim mniemaniu lepiej.

Pamiętajcie jednak, że filmik nie odzwierciedla przyszłego wyglądu gry!

3 komentarze:

 1. Mnie podoba się wszystko w nowej odsłonie z wyjątkiem postaci Pana Sandsa. W tym dłuższym płaszczu wyglądał moim zdaniem lepiej, był też jakby bardziej smukły.

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze jedna rzecz. Razi mnie fakt, że Starshine nie ma na pysku oraz na nogach niebieskich odmian (tak jak ma oryginalnie). Oraz w poprzedniej wersji Lisa miała takie ,,mechate" włosy i to było moim zdaniem bardziej realistyczne. Jednak ta wersja podoba mi się bardziej niż poprzednia. Jednak szczerze to chyba nie chciałabym aby nasza stara dobra SSOwa grafika zmieniła się na tą. Ta która jest moim zdaniem bardzo pasuje do gry poza tym konie i dodawane postaci są teraz dużo bardziej realistyczne niż dawniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, grafiki nie planują nawet zmieniać :D
   Co do odmian, są nadal ale o wiele mniej widoczne. Teraz ma po prostu lekko niebieski pysk.

   Usuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.