Lśniące piękności

Lśniące piękności

Oto i jedna z bardziej wyczekiwanych aktualizacji – odnowiony Achał-tekiński, który zagości w Jorvik już w najbliższą środę, czyli 22.05! Szczerze? Nie spodziewałam się. Kompletnie. Podobnie jak większość, jako kolejną zajawkę obstawiałam raczej Andaluzy. Jestem więc ZACHWYCONA swoją pomyłką i wprost nie mogę przeboleć czekania, ale… Skupmy się na razie na konkretach. Dosłownie godzinę temu na oficjalnym Instagramie Star Stable pojawiły się zdjęcia przedstawiające sześć nowych maści, które w najbliższym czasie dotrą do Winnicy Srebrnej Polany. Szykujmy się więc dwie tury tych cudeniek. 

Przyznam, że ciężko mi jakkolwiek skrytykować to co widzę na zdjęciach. Achałki posiadają wyjątkowo smukły model oraz nowy, wyjątkowy styl grzywy – wygoloną (oczywiście mają też dostęp do stylów podstawowych, w tym do nowych koreczków). Z minusów nie dostrzegam kompletnie nic. Może to wina ekscytacji po tak długim wyczekiwaniu, a może tego, że Achał to moja ukochana rasa i póki co nie widzę ich ogonów – kto wie. Pozostaje czekać na weryfikację ich wspaniałości w filmiku, który powinien pojawić się na dniach.
A Wam któryś z nich już przypadł do gustu?
⸺⸺⸺
Update – zajawka już dostępna! Pierwsze trzy warianty pojawią się, tak jak wspominałam, 22 maja i kosztować będą po 850 Star Coins.

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *