Co warto zaznaczyć?

Co warto zaznaczyć?

Witajcie w kolejnym tygodniu aktualizacji! Tym razem, skupiono się na usprawnieniach i odpowiedziach na prośby graczy. Doczekaliśmy się również ogłoszenia tegorocznej tury ambasadorów! Ale, wszystko po kolei.

Nie…spodzianka!

Tak naprawdę większość graczy po promocjach rozgląda się za nowymi końmi. Także teraz, po okazji na uzupełnienie swoich funduszy w grze, doczekaliśmy się drugiej tury maści naszych uroczych krakenów (lubię je tak określać, to nie błąd). Wśród nich znajdziemy czarnego jak smoła karusa (bez odmian, jako ukłon w stronę tradycjonalistów), mojego faworyta – kasztana oraz skarogniadego. Też macie wrażenie, że ostatnia maść jest wyjątkowo lubiana przez zespół? Wszystkie trzy znajdziecie w Stajniach Złotych Liści, w DZW.
Obejdzie się niestety bez zdjęć z gry, a przynajmniej do soboty. Poznałam wreszcie jak boli brak tych kilku SC.
Jeśli chcecie sobie przypomnieć co nieco o rasie, zapraszam do posta z prezentacją (kliknij)!

Zostajemy jeszcze na moment w temacie koni, czeka bowiem bardzo dobra (dla niektórych) informacja! Zaginiony w akcji koń arabski, który swego czasu dostępny był w Księżycowym Sierpie został wreszcie dodany na targ koni. Oznacza to, że stanie się ponownie dostępny już za tydzień! Cena? Taka, jak pozostałych przedstawicieli rasy – 710 Star Coins.

Poprawki na mapie

Czyli jedno ze wspomnianych usprawnień. W dużym skrócie – chodzi o zmianę ikonek (a raczej ich wprowadzenie) oraz umożliwienie graczowi zdecydowania, które z nich chce widzieć. Pełna lista poniżej:
Pełna lista zmian przedstawia się następująco:
Od teraz wszystkie zadania są oznaczone na mapie wykrzyknikiem.
Wszystkie wyścigi są oznaczone na mapie poprzez flo (kokardą z rozetką).
Po zejściu z konia będzie on widoczny na mapie. Już nigdy go nie zgubisz!
Zaktualizowaliśmy ikonę, którą oznaczeni są członkowie Twojej grupy.
 Od teraz Twoja stajnia będzie oznaczona na mapie małą ikonką domu.
Na mapie wyświetla się zbyt wiele ikon? Otwórz mapę (naciskając przycisk M), a następnie naciśnij niewielki przycisk w prawym górnym rogu mapy, aby wybrać, które ikony chcesz ukryć lub pokazać.
Ta funkcja przydaje się, kiedy potrzebujesz pomocy w dotarciu do wybranego punktu w Jorviku. Wystarczy otworzyć mapę i kliknąć miejsce, do którego chcesz dotrzeć. Wyświetli się światełko prowadzące do wybranej lokalizacji. Podążaj za pięknym świetlikiem, aby tam dotrzeć! (Pamiętaj, że tylko ty widzisz zaznaczoną lokalizację!)

Nowi członkowie załogi

A dokładniej, jest ich tym razem troje. W przeciwieństwie do wcześniejszych ogłoszeń, tegoroczne pojawiło się wyłącznie na Instagramie i to tam Was zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Korzystając jednak z okazji, że pod postem przewijała się masa pytań o to co w zasadzie robią i kim są ambasadorzy, postanowiłam przygotować swoiste opisy, dzięki którym dowiecie się nieco więcej, niż podaje SSO! Nie mam na razie ostatecznego terminu publikacji tychże, głównie przez to, że część nadal rozmyśla nad swoimi odpowiedziami. Jeśli więc chcecie dodać własne pytanie – macie ku temu idealną okazję. 

Nowe tapety!

A jeśli jeszcze jesteście w tyle z news’ami ze strony, przypominam o zajrzeniu do udostępnionych nam przez zespół materiałów – tutaj(kliknij)! Znajdziecie tam dwie nowe tapety na pulpit – jesienną oraz z uwielbianym przez setki przybyszem z Pandorii (widoczne poniżej)!

I koniec! Jak pewnie sami widzicie, jest dosyć chaotycznie. Najpewniej przez to, że wpis ten tworzyłam etapami, przez 3 dni. Brak weny to zaiste rzecz straszna, ale liczę, że będziecie w stanie mi wybaczyć ten raz (lub dwa) ❤ 

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *