Co to za cyrk?

Co to za cyrk?

Najnowsza aktualizacja mnie oczarowała, a to za sprawką naszego jorveskiego speca od sztuk magicznych i iluzji – Wspaniałego Ydris’a! Doczekał się on bowiem nowego namiotu cyrkowego i zdecydował, że sam też nie może wyglądać gorzej i zdecydował się na magiczną metamorfozę. Jak mu* wyszło?

Ydris jest HOT 🔥

Wysmuklał, odświeżył garderobę, znalazł genialny cylinder, poprawił soczewki i… Odmłodniał. W ramach przypomnienia, rzućcie okiem na poniższy obrazek:
Kto by pomyślał, że jedna z najstarszych (na więcej niż jednej płaszczyźnie) postaci z Jorvik może w jednej chwili zdobyć stadko fanek! Z drugiej strony, naprawdę ciężko się temu fenomenowi dziwić (a szczególnie sprzeciwić). Oto Wielki Ydris w wersji 2.0!
Bardzo hot. Ja też piszczałam. Szczególnie, że jego nowy wygląd idealnie podkreśla narcyzm i charyzmatyczność postaci.
I to moi drodzy jest najważniejszy aspekt aktualizacji. Zarówno dla graczy jak i zespołu. Serio.
* Prawda jest taka, że to nie on sam się odmienił, wyręczyli go graficy i animatorzy z zespołu – wiem, zaskakujące. Ale ktoś tak Wspaniały jak Wielki Ydris może mieć ludzi od wszystkiego.

Cyrk także 2.0

Nie wypada pominąć także samego namiotu cyrkowego, który mieliśmy okazję oglądać nieco wcześniej, na zajawkach. Chcecie się dowiedzieć jak prezentuje się w grze i co w nim zmieniono? Zatem uważajcie, bo Wasz kochany Dorian również zna kilka magicznych sztuczek – pamiętajcie o najechaniu myszką na (lub stuknięciu w) poniższe obrazki!
Są też i mniejsze zmiany, głównie kosmetyczne, gdyż modele pozostały nietknięte. Ale, ale! Zespół zapowiedział, że to dopiero początek nowej przygody z Ydrisem *wstaw pisk fanek*. Zatem na wnętrze cyrku nie nadszedł jeszcze czas.
Nie mam niestety co do tego pewności, ale zdaje się tu być przestronniej. Trochę szkoda, że nie przewidziano dla nas innych atrakcji, ale przecież nie można mieć wszystkiego od razu.

Nowiutki, letni ekran ładowania

Wraz z każdą porą roku pojawia się nowa grafika. I z każdą zmianą staje się piękniejsza! Wielka szkoda, że ta konkretna pojawiła się za późno, by być uwzględniona w książce z plakatami. Wspomnę przy okazji (może część z Was nie zauważyła), że uwielbiam pomysł wykorzystania zarówno tła jak i pełnej grafiki (z postaciami) na tłach sso’wych social media.

Kody!

I to aż 3. Znaleźć je można w ostatnim (w tym sezonie) odcinku Star Stable News oraz oczywiście poniżej. Zobaczcie również jak prezentuje się ten zestaw w grze!
ST4RST4BL3N3WS – spodnie
POT4TOH34RT – bluza
OP4LP13 – buty
Aby skopiować kod, zaznacz go myszą i wciśnij ctrl+c | Nie wiesz jak użyć kodu? Zajrzyj tutaj

Na koniec dam Wam krótkie wyjaśnienie mojej absencji oraz oszczędności co do rozpisywania się. Tak, są nim poniższe screeny. Jeśli kogoś zainteresowały – zapraszam do podpytania mnie na Facebooku, link znajdziecie pod ikonką serwisu, w nagłówku bloga (lub stopce).

Tym milutkim (jak dla kogo) akcentem zwieńczamy całość. Do następnego! Pamiętajcie także o tym, by posiadać odpowiednią pionową myszkę komputerową albo poziomą. Wszystko zależy od waszych preferencji.

Zobacz także czy laptop Microsoft Surface Book będzie idealnym sprzętem, aby grać w SSO.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *