Magiczny pluszak jorveski

Magiczny pluszak jorveski

Pamiętacie ogłoszenie wyzwania na mediach społecznościowych – #JorvikWild?
Nareszcie nadszedł czas na podsumowanie i ujawnienie nagrody! Zespół postawił nam za zadanie uzyskanie liczby 5 tysięcy oryginalnych postów ukazujących nasze prace związane z nowymi dzikimi końmi jorveskimi. Na dzień dzisiejszy, na samym Instagramie jest ich już ponad 6500!
Co jest nagrodą? Przeuroczy pluszak, którego widzicie powyżej! Jest on wzorowany na najpopularniejszym z nowej trójki magicznych. Pamiętajcie jednak, że pluszak ten nie biega ani nie zmienia kolorów, funkcjonuje na tej samej zasadzie, co jego pluszowi poprzednicy. Jest jednak szalenie uroczy i możecie być pewni, że postaramy się przekonywać zespół na dodanie kolejnych, podobnych maleństw w przyszłości. Pamiętajmy też, że to dopiero początek podobnych wyzwań!

Jak go odebrać?

Nic prostszego – wystarczy, że wpiszesz poniższy kod w zakładce “kody promocyjne” (znajdziesz ją po zalogowaniu się na swoje konto). Pośpiesz się jednak, kodu można użyć tylko do 15 lutego!
Jako ciekawostkę dodam, że spostrzegawczy mogli się spodziewać właśnie zwierzaka/zabawki. Na grafice zapowiadającej wyzwanie celowo umieszczono bowiem… Otwartą torbę. Możecie się teraz pochwalić, kto zgadł.

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *