Baśniowa kraina coraz bliżej!

Baśniowa kraina coraz bliżej!

Nadszedł ekscytujący czas, bowiem z dniem dzisiejszym jesteśmy coraz bliżej odkrycia Mistfall! Do końca roku, a co za tym idzie – zrealizowania złożonych nam obietnic zostało 6 aktualizacji. Jak wygląda dzisiejsza? Są to… Wyczekiwane przez wielu – zupełnie nowe fryzury.
Tak, jak zostało wyjaśnione przy okazji odnowienia naszych postaci, wprowadzone zmiany pozwalają na projektowanie nowych akcesoriów oraz animacji. Oczywiście ubrania i fryzury idą na pierwszy ogień! Póki co, udostępnione zostają dwa modele upięć w sześciu wersjach kolorystycznych. Możecie je podziwiać na poniższych grafikach, które ułożyłam wg odcieni:
Ceny podane są odpowiednio nad właściwym kolorem.

89 SC | 159 SC

69 SC | 119 SC

129 SC | 139 SC

129 SC | 159 SC

59 SC | 119 SC

99 SC | 179 SC

 
Co ciekawe: nazwa salonu może być tłumaczona jako “wojowniczka”.
Zwróćcie uwagę na poprawione tekstury uszu postaci. W końcu nie trzeba się wstrzymywać z ich odkrywaniem. Same fryzury zaś są jednymi w najbardziej skomplikowanych. Czemu? Odkrywają one czoło postaci, przez co wymagają  naprawdę sporo uwagi i staranności. Możliwe, że zespół chciał tym akcentem wynagrodzić nam drobne niedociągnięcia poprzednich poprawek.

Świeżutka dostawa fryzur!

Co do oceny własnej, jestem oczarowana. Może i nie biegiem, ale po obejrzeniu dzisiejszych SSN naprawdę szybciutko wracałam do domu. Zdecydowałam się na model z dwoma warkoczykami,  spiętymi z tyłu w kitkę. Jednak aż korci, by co jakiś czas zmieniać na konkretniejszą asymetrię. Kolory nowych fryzurek są równie ujmujące – tylko spójrzcie na te refleksy i złożoność warkocza, w stosunku do tych, znanych nam z początku gry. Ostatnim czynnikiem, który wywołał u mnie takie zainteresowanie jest.. Podobieństwo do najczęściej portretowanych wyobrażeń elfów. Noszą się one – co najciekawsze – bardzo podobnie do mieszkańców Mistfall…
No właśnie! Mistfall. Jaki ma związek z fryzjerem? O wiele bliższy, niż mogłoby się zdawać. Nasza nowa fryzjerka okazuje się być jedną z mieszkańców tego okrytego tajemnicą terenu. Ale zanim przejdziemy do tego wspomnę, że omawiane fryzurki są do nabycia w Centrum Handlowym, w nowo otwartym salonie piękności. Wystarczy skręcić w lewo na pierwszym piętrze.

Góra lodowa przybija…

Do Wioski Zachodniego Przylądka. Powinniście ją znaleźć z łatwością, kawałek za mostem łączącym wioskę ze stajnią Złotych Liści. A co znajdziemy na niej? Słynne, urocze foczki! Są to rzecz jasna zwierzaki do toreb na siodło. Z nowości, niestety, tylko kolejny wariant. Jednak zdecydowanie nie jest on rozczarowaniem, najnowsza foka wygląda znakomicie! Kosztuje ona 49 SC, pozostałe, które pewnie spora część nabyła wcześniej – 50 SC.
Uwaga! Odpłynie ona już w następną środę i wróci dopiero za rok. 

Zmiany w interfejsie

Nie ma sensu ukrywać – interfejs gry słabo wypada przy najnowszych, szczegółowych teksturach. Stąd, szykują się drobne zmiany kosmetyczne. Pierwsze z nich widoczne są w “opcjach”. Zwykłe poprawienie białych kwadracików, a ile milsze dla oka. Zatem czekamy na resztę!

Nareszcie… Mistfall!

Wracając do odcinka – od 1:30 możecie obejrzeć wyjątkową zajawkę nadchodzącego terenu. Możecie przewinąć albo… Kliknąć w filmik poniżej. (Nie)stety, trwa to tylko chwilę.
Trudno jednak, nawet w tak krótkim czasie, nie zauważyć ogólnego, baśniowego klimatu lasu. Wiemy także, że Mistfall właśnie z takich terenów składa się w większości! Czyżby elficki klimat fryzur, był kolejnym elementem zajawki? Najwyraźniej lubią zabawy w detektywa. Spójrzcie tylko na obrazy, które zdobią nowy salon. Oby nie okazały się wymysłem artysty.
Na inne zabawy obecnie brak mi czasu. Głównie przez przygotowania do… Otóż to! Info ściśle tajne.  Jednak, jestem skora Was nieco przestrzec. Pilnujcie jutro Instagrama, będzie okazja na wzbogacenie się. A jeśli tam się nie da, to Wasz kochany Dorian szykuje opcję B! Zatem, do usłyszenia już niedługo!
P.S. Dla tych, którzy nie zauważyli: Od września pojawiają się pliki zawierające w nazwie “kolczyk”. Jak dobrze wiemy, SSO nie owija w bawełnę i każde akcesoria nazwane są odnośnie do funkcji. Widać więc kolczyki z piór, standardowe koła oraz kuleczki (tzw. wkrętki). Czy zatem oznacza to, że szykuje się zupełnie nowa opcja? Może to właśnie tajemnicze Mistfall zaoferuje nam kolejny krok do personalizacji naszej postaci? Pozostaje trzymać kciuki, że doczekamy ich jeszcze w 2017!

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *