Mieszanka… Brokatowa?

Mieszanka… Brokatowa?

Czy jest w społeczności osoba, która nie natknęła się jeszcze na najgorętszy temat ostatnich dni? Dotyczy on wyjątkowo kontrowersyjnej współpracy między firmami SSE a Nickelodeon. Rzadko kiedy aktualizacja powoduje tak skrajne emocje, czego więc dotyczy ten fenomen? Zacznijmy od początku, czyli od strony Star Stable! Oto wiadomość, która przywita nas przy każdych odwiedzinach:

                

“Cześć, kochani! Tu JoJo. Pojawię się w Star Stable, by wystąpić z 
ekskluzywnym koncertem w dyskotece! Dwójka moich Siwanatorz 
pojawiła się już w Forcie Pinta i potrzebuje Twojej pomocy w 
przygotowaniach przed moim przyjazdem. 
Spotkamy się 11 kwietnia!

Zapowiedź czegoś dużego

Skorzystamy więc z okazji i przyjrzymy się bliżej całej sprawie. W oparciu o kilka angielskojęzycznych artykułów* przygotowałam krótką wersję najważniejszych informacji, które pozwolą Wam dowiedzieć się nieco więcej o tym, co dokładnie zaplanował dla nas zespół. Zapraszam serdecznie do lektury!
Gwiazda Nickelodeon nawiązała współpracę z wieloosobową grą online, aby zapewnić wyjątkowy debiut swojego nowego singla oraz wypuścić awatar z limitowanej edycji (kokardkowej). JoJo Siwa, bo o nią chodzi, dosiada nowych możliwości, wraz ze szwedzkim Star Stable Entertainment dzięki ich umowie partnerskiej, która pozwoli graczom Star Stable na spotkanie z awatarem JoJo i usłyszenie nowego singla “Every Girl’s a Super Girl” na dwa tygodnie przed jego światowym wydaniem. Poniżej możecie posłuchać jego fragmentu!

“Zgodnie z tym co nam wiadomo, jest to pierwszy raz, gdy gwiazda pop zaprezentowała nową piosenkę w grze wideo. Pierwszy zarówno dla Star Stable, JoJo, Nickelodeon i dla całego przemysłu muzycznego” – mówi Taina Malen, dyrektor działu marketingu Star Stable Ent.

Postać Siwy będzie dostępna w grze od 11 kwietnia do 18 lipca (co daje nam 14 tygodni). Oprócz możliwości interakcji z jej awatarem, gracze otrzymają możliwość personalizacji własnej postaci mając do dyspozycji charakterystyczny wysoko upięty kucyk JoJo oraz ogromne kokardy. doświadczą także nowej animacji tańca, którego choreografia została ułożona z myślą o uniwersum gry. Pojawi się też dodatkowy smaczek dla fanów: Siwie towarzyszyć będzie Star Stable’owa podobizna jej pieska – BowBow. Produkty inspirowane młodą gwiazdą – w tym sukienki, t-shirty oraz spodnie dla naszych postaci oraz sprzęt dla koni – będą dostępne do zakupienia w specjalnych stoiskach przez cały czas trwania współpracy.

Żródła: kidscreen.com | billboard.com 

Co z Siwanatorz?

W Forcie Pinta pojawiły się kolejne mega-fanki, tym razem należące do fandomu JoJo Siwy. Przygotowały one stoisko poświęcone swojej idolce a przede wszystkim – prezent dla niej. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Jeszcze raz musimy okazać się niezastąpione i pomóc im odnaleźć zgubione kokardy. W zamian za to, podarują nam nieco wyjątkowych gadżetów w stylu swojej uwielbianej gwiazdy.
Codziennie pojawi się 7 nowych kokard, w różnych miejscach wyspy, niezależnie od tego ile znajdziemy poprzedniego dnia. Do środy czekać ich będzie łącznie 56. Jeśli planujecie skorzystać z okazji, lepiej się pośpieszcie! Pomoc możemy zaoferować tylko do czasu przyjazdu Siwy, a zatem do następnej środy.

Skąd taki pomysł?

Część z nas mogła przegapić zajawkę przedstawionego w środę projektu, która pojawiła się na oficjalnym IG gry 2 miesiące temu. Star Stable wspomniało tam o spotkaniu z zarządem stacji Nickelodeon, szwedzkich słodyczach oraz “fajnych (tajnych – gra słów tylko u nas) rzeczach”, które przygotowują w zanadrzu. 
Jeśli chodzi o sam odbiór, no, z tym zdecydowanie gorzej. Niektórzy gracze tak się przejęli, że zaczęli nawet wypisywać pogróżki na profilach społecznościowych JoJo! Pamiętajmy, że niezależnie od naszego niezadowolenia, zachowanie takie jest karygodne i nie można go usprawiedliwiać. Po drugiej stronie także jest osoba, która zasługuje na okazanie choć odrobiny szacunku. Sprawa ma się podobnie odnośnie pracowników oraz całej firmy SSE. Oceniać możemy co najwyżej postępowanie lub sam pomysł, nie osoby ani pracowników. Pamiętajcie, że nigdy nie wiadomo kto okazał się decyzyjny, a obarczanie winą za domniemane “zepsucie” dowolnego aspektu zupełnie niezwiązanych z całą sprawą osób świadczy bardzo źle o komentującym.
Skoro przebrnęliśmy przez najgorsze, przejdźmy do lżejszych tematów – sam pomysł na nawiązywanie współpracy ze znanymi osobami z konkretnych branż nie jest wcale zły. Szkoda tylko, że zamiast skupić się głównie na tematyce gry, zespół coraz bardziej pozwala na odchodzenie od niej. Różnorodność nie zaszkodzi, jednak powinni dać nam nieco odpocząć po nie-tak-dawnej wizycie Dolly Style. Jorvik najwyraźniej nie jest gotowe na kolejne gwiazdy! Tym samym, przygotowuję dla Was, swoim zdaniem ciekawą, propozycję. Zaglądajcie niedługo aby dowiedzieć się co to takiego!
To już wszystko co przygotowałam w związku z tematem kokardek. Gdy tylko “ogarnę” się na tyle, żeby znaleźć nieco czasu na grę, wrócę do nieco zmodyfikowanej formy przybliżania Wam aktualizacji. Póki co, życzę Wam miłego weekendu, masy pozytywnej energii oraz dobrego humoru! I nie dajcie go już sobie niczym zepsuć.

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *