Powiew świeżości

Powiew świeżości

Tym razem post będzie typowo informacyjny, chociaż nie do końca w pełni poświęcony grze. Zapraszam więc do zapoznania się z postępami i kilkoma nowościami!
Na początek, najważniejsza (dla gracza) informacja! Nasza kochana GM Lovisa, znana jako opiekunka społeczności polskiej – Pani Ola, doczekała się oficjalnej koronacji na nową królową gry kodów!
Z tej okazji przygotowała dla nas niedawno małe wyzwanie, o którym mogliście się dowiedzieć z praktycznie każdego źródła. Wczoraj zostało ono zakończone i wynik jest następujący: spełniliśmy wymagania śpiewająco, przez co królowa postanowiła nas obdarować kodem na Star Coins!
Zalogujcie się więc na swoje konta i pędem zajrzyjcie do zakładki “kod promocyjny”.
Wystarczy, że wpiszecie tam poniższy kod a dostaniecie 200 Star Coins!

NEWQUEEN


Pamiętajcie tylko, że kod ważny jest jedynie do 29 marca (czwartek), do godziny 9:00!

Powrót Farah

Nasza wędrowna krawcowa ponownie zawitała do Valedale, wraz z nowymi zestawami dla konia. Wyruszy jednak w dalszą podróż już w tę środę, zatem jeśli planujecie jakieś zakupy – śpieszcie się. Farah czeka w swoim stałym miejscu, tuż obok domu Elizabeth. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej odwiedzić, poniżej możecie znaleźć szybki podgląd cen, statystyk oraz wyglądu całego kompletu. Dostępne są dwa kolory, tak samo jak szat druidzkich – bordo oraz zieleń z brązem. Zestawy te są dostępne do kupienia wyłącznie za Star Coins!
     

Bajeczne testy

Nowy szablon wciąż czeka na część grafik (w tym jedną szczególną, którą mam nadzieję ujawnić niebawem!) oraz dodanie maleńkich detali. Niemniej z dumą mogę zaprezentować, jak wygląda w całej okazałości.
Przyznam, że może zaczyna bardziej przypominać witrynę internetową niż typowy blog, niemniej tak właśnie planuję tworzyć FAB stable – poza utartymi szablonami. W powyższych zdjęciach możecie również dostrzec małą zajawkę tego, co planuję rozpocząć na wakacje. Póki co nadal prowadzę batalię o czas na dopieszczanie wszystkich swoich “działalności”, mam tym samym nadzieję, że przetrzymacie jeszcze trochę i nie zrazicie się częstotliwością aktualizacji we wpisach. Koniecznie też dajcie znać co sądzicie! I milutkiego tygodnia~

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *