Fioletowy Kucyk zaprasza!

Fioletowy Kucyk zaprasza!

W te Walentynki miało miejsce ważne wydarzenie w Jorvik – otwarcie sklepu dla cosplayerów oraz fanów komiksu! Fioletowy Kucyk czeka na Wasze odwiedziny na pierwszym piętrze Jorvik City Plaza. Co nam oferuje?

Gadżety dla fanów

Na chwilę premiery, Fioletowy Kucyk oferuje nam akcesoria z dwóch serii. Są to, rzecz jasna, kostiumy oraz sprzęt dla naszych koni. Każda seria (w tym te, które pojawią się w przyszłości) posiadać będzie własne stoisko, na którym zobaczyć możemy poszczególne elementy zestawów ale i książki lub płyty (niestety niedostępne do nabycia, służące jedynie jako elementy dekoracyjne). Poniżej znajdziecie informacje na ich temat!
Warto też zaznaczyć, że wszystkie te postacie tworzone są na podstawie bohaterów naszej popkultury. Oznacza to, że być może niedługo każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Canter Ella (wzorowana na Zorro), to seria komiksów jorveskich, opowiadająca o szlachetnej, zamaskowanej bohaterce. Na grzbiecie swojego tajemniczego, fryzyjskiego kompana niesie pomoc wszystkim, którzy o nią poproszą i nigdy nie odmawia (zupełnie jak nasza postać ale fajniejsza).

Na zastaw Canter Elli składają się:

Kapelusz z piórem – 149 SC
Bluzka z peleryną – 119 SC
Spodnie – 89 SC
Rękawiczki – 79 SC
Buty – 59 SC
Możemy także dokupić maskę od Mel w Jarlaheim – od 29 SC
Siodło (west) – 119 SC
Czaprak (west lub duży) – 59 SC
Ogłowie – 59 SC
Owijki – 89 SC
Zestaw ten jest dostępny jedynie za Star Coins, co tym samym czyni
go najdroższym do skompletowania. Tylko dla wiernych fanów!
Rycerze Unistrii (wzorowane na Power Rangers, Sailor Moon oraz My Little Pony) to seria animowana o piątce galaktycznych wojowniczek przyjaźni, które walczą ze złem zagrażającym całej krainie Unistrii. Skład rycerzy tworzą: Pearl – liderka grupy (różowa), Dawn (niebieska), Azura (żółta), Eclipse (czerwona) oraz Candy (zielona). Ich bronią są laserowe lassa, w walce korzystają także z sieci SI PENDRAGON, umożliwiającej im stały kontakt za pomocą cyberdaszków.
Fioletowy Kucyk oferuje kostiumy całej piątki, wszystkie w tej samej cenie!

Na zestaw Rycerza Unistrii składa się:

Daszek – 39 SC / 3990 SJ
Rękawiczki – 29 SC / 2990 SJ
Zbroja – 49 SC / 5500 SJ
Rajtuzy – 39 SC / 4150 SJ
Buty – 39 SC / 3950 SJ
Ogłowie – 29 SC / 3950 SJ
Czaprak – 39 SC / 3990 SJ
Siodło – 49 SC / 4490 SJ
Owijki – 79 SC/ 7900 SJ
Oba zestawy posiadają maksymalne bonusy do jazdy (oraz typowe dla danej części stroju bonusy do
 pozostałych statystyk), co czyni je nie tylko wygodnymi do jazdy ale i idealnym sprzętem na wyścigi!
Która seria trafiła w Wasze gusta? A może oczekujecie na kolejne dostawy do FK? Ja na pewno postaram się dowiedzieć czegoś więcej o Center Elli oraz wykupić zarówno komplet podstawowy jak i jego walentynkową wersję (która jest o wiele mniejszym wyzwaniem pod względem tworzenia kompletów z innymi zestawami). 
Tymczasem, do kolejnego!

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *