Powrót do Pandorii

Powrót do Pandorii

Stęsknieni za Pandorią? Cóż, więcej nie musicie ograniczać się do przeglądania zdjęć, bowiem ponownie mamy okazję na odwiedzenie tego magicznego miejsca! 
Nie pchnie to co prawda na przód wątku o Jeźdźcach Dusz, jednak pozwoli nam na dokładniejsze zapoznanie się z tajemniczą Pandorią oraz… Zwiedzenie jej w towarzystwie znajomych! Tylko jak się tam teraz dostać?

Siedem szczelin

Ci z Was, którzy ukończyli zadania związane z ratowaniem Anny, mieli już okazję podróżować do Pandorii za pośrednictwem portalu, takiego jak widoczny powyżej. Po ostatnich wydarzeniach energia pandoriańska na Wyspie utrzymuje się na wysokim poziomie. Druidzi donoszą nawet, że wzrosła do takiego, który powoduje ponowne pojawienie się szczelin pandorycznych. Nie musimy się jednak martwić, w tej formie nie są dla nikogo szkodliwe. Możemy nawet zrobić z nich użytek i udać się z powrotem do różowej krainy. Tak jak poprzednio, aby przekroczyć portal będziemy musieli wybrać się do niego na swoim początkowym koniu (starterze).
Nie jest to jedyne ograniczenie – tylko osoby, które usłyszały od Elizabeth o koniach rasy Starbreed posiadają umiejętność użycia takowego portalu. Jeśli więc jeszcze nie dotarliście do tego etapu zadań, nie zdziwcie się, jeśli nie będziecie mogli znaleźć lub użyć szczeliny. Pozostaje kwestia ich umiejscowienia. W sumie, na wyspie pojawiło się siedem portali. Jednak danego dnia funkcjonował będzie tylko jeden z nich. Rozsiane są w różnych częściach Jorviku, więc i tutaj przyda się współpraca ze znajomymi!
A jeśli należysz do niecierpliwych…
Zawsze możesz skorzystać z listy miejsc, którą znajdziesz na blogu Melissy Seahall.

Ciekawy dodatek

Czyli opaski na głowę. Możecie je nabyć w sklepie z akcesoriami, w Dundull. Dostępne są w 4 wariantach:
fioletowa za 89 SC
zielona za 109 SC
niebieska za 119 SC
oraz wzorzysta za 139 SC.
Są one – wbrew temu, co część mogła pomyśleć – akcesoriami twarzy. Oznacza to, że nie zastąpią naszego nakrycia głowy, jedynie okulary lub kolczyki. 
W tym tygodniu powróciło także Star Stable News! Najnowszy odcinek znajdziecie poniżej:
Ostatnia kwestia dotyczy już nie gry samej w sobie, a zmiany dostawcy usług płatniczych (czy jak kto woli – pośrednika płatności komórkowych). Informacja ta jest ważna dla każdego, kto kupuje Star Ridera lub Star Coins za pomocą swojego telefonu komórkowego.
Oto, jak należy dokonywać płatności za pomocą smartfonu:
Przejdź na stronę www.starstable.com i zaloguj się do swojego konta.
Kliknij subskrypcję Star Rider lub monety Star Coins, w zależności od tego, co chcesz kupić.
Na dole strony kliknij łącze do płacenia za pomocą urządzeń mobilnych.
Wybierz swój kraj.
Wybierz operatora usług mobilnych.
Wpisz numer telefonu (bez numeru kierunkowego) i kliknij przycisk Kontynuuj.
Otrzymasz SMS z instrukcją. Odpowiedz na wiadomość, aby autoryzować płatność.
Gdy płatność zostanie potwierdzona, otrzymasz stosowne powiadomienie.
Może to potrwać kilka minut!
Status swojej płatności możecie sprawdzić w zakładce Zakupy (konto > ustawienia). W przypadku niepowodzenia, zalecane jest spróbowanie ponownie lub kontakt z pośrednikiem poprzez oficjalną witrynę.

Krótkie zawieszenie bez wieszania

Chodzi oczywiście o moja działalność blogową, która z racji nadchodzących egzaminów schodzi na dalszy plan. Przez następne dwa tygodnie nie będę zbyt aktywna (tak, jakbym była dotychczas, wiem) jednak postaram się skleić 2 do 3 postów przez ten czas oraz dokończyć nowy układ wraz z szablonem dla bajecznej stajni. Liczę na Waszą wyrozumiałość oraz, że będziecie trzymać za mnie kciuki!

Post ze starej wersji strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *