Star Stable Run

Star Stable Run

Zespół nie próżnuje. Odnawiają całą grę, czas najwyższy na jej bohaterów! Póki co, nowy wygląd jeźdźców dusz zobaczymy tylko w nowej, nadchodzącej aplikacji na urządzenia mobilne. Kojarzy ktoś popularne Temple Run? Zmieńmy tematykę na końską, dodajmy magię i otrzymamy… Star Stable Run!

Kliknij w obrazek aby przejść do strony aplikacji!
W chwili obecnej gra nie jest jeszcze dostępna do pobrania. Jednak jeśli zarejestrujemy się przed oficjalnym debiutem, otrzymamy specjalną bluzę dla Lisy (w apce rzecz jasna). Zapisanie się jest całkowicie darmowe.

Czego możemy się dowiedzieć?

Oficjalna gra od Star Stable Entertainment – twórców Star Stable Online!
Jeźdźcy Morku ukradli pandoryczne nasiona Frippa! Poczuj się jak Jeździec Duszy i pędź przez Jorvik w pogoni za Jeźdźcami Mroku! Muszą być powstrzymani za wszelką cenę!
DOŚWIADCZAJ SAGI STAR STABLE NA TELEFONIE
Odkryj fantastyczny świat Jorvik, pełen magicznych i astralnych symboli, Strażników Aideen i Dark Core. Graj jako Lisa i Starshine, Linda i Meteor, Anne i Concorde, czy Alex i Tin-Can w tej niesamowitej przygodzie!
PIĘKNA WYSPA JORVIK
Poznaj tajemniczą i zapierającą dech w piersiach wyspę Jorvik. Rozkoszuj się wspaniałą przyrodą i delektuj się krystalicznie czystymi wodami. Pędź poprzez piękne miasta, zielone pola, szerokie i otwarte równiny, oraz faliste wzgórza.
URATUJ JORVIK OD ZŁYCH MOCY
Pomóż mieszkańcom Jorvik w modernizacji budynków swoich miast, aby lepiej chronić przed nikczemnymi czynami ciemności.
LUŹNA, ALE WYMAGAJĄCA
Łatwa w obsłudze: wystarczy uciekać tak szybko jak to możliwe i unikać lub skakać przez przeszkody! Pokaż im, kim jest Jeździec Duszy! Bądź bohaterem!
Czyli… Wcielamy się w rolę Lisy (lub wybranego jeźdźca dusz) i na zlecenie Frippa pokazujemy DC ich miejsce w szeregu. Jorveska codzienność. A tak dokładniej, ruszamy w pościg za jednym z jeźdźców mroku i staramy się jak najdłużej unikać przeszkód oraz zbierać gwiazdki (nieraz także podkowy, które zdają się być walutą specjalną). Po takim pościgu, zebrane punkty użyjemy do ulepszenia umiejętności swojego jeźdźca, jego wizerunku a także do rozbudowy stajni. Odzyskane fasolki będziemy zużywać na Gwiezdnym Polu (Star Field), gdzie wykiełkują z nich przydatne rzeczy i upominki. Oczywiście zależnie od rodzaju fasolki, przyjdzie nam czekać dłużej na jej wyrośnięcie. Proces ten będzie można przyspieszyć używając podków.
Nie wiadomo jeszcze, czy gra będzie dostępna do pobrania za darmo, jednak możemy przewidywać, że znajdą się w niej mikropłatności. Cóż, oby tylko nie wołali za drogo. Miejmy też nadzieję, że większość telefonów spokojnie spełni wymagania i nową aplikacją cieszyć się będą wszyscy zainteresowani. Zachęcam do skorzystania z opcji zapisania się. Nie tylko zapewni nam to powiadomienie, gdy gra stanie się dostępna, ale i ekskluzywną itemkę. Przecież szkoda przepuścić taką okazję!

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *