#FABfam

#FABfam

To już rok!
Od założenia FAB stable oczywiście!

Witamy w bajecznej stajni!

Dokładnie rok temu mogliście zobaczyć pod tym adresem pierwszego posta.
Jesteśmy wręcz zachwycone, tym bardziej, że jest to nasz pierwszy blog, który przetrwał próbę czasu. I nie, nie chodzi tu o “rozkręcanie”. Bajeczna stajnia nas niesamowicie motywuje do pracy i ciągłego rozbudowywania jej zawartości. Nawet, biorąc pod uwagę nasz wielce słomiany zapał do postów! 😀
Oczywiście, od tego czasu  miało miejsce wiele zmian. Niektóre były czysto kosmetyczne, inne, nieco większe i konkretne. Zawsze jednak czułam potrzebę usłyszenia opinii czytelników oraz Wiktorii. Głównie, przez fakt, że usilnie staram się odróżnić bloga od pozostałych. Niektóre moje rozwiązania niestety sporo gmatwają, a ostatecznie to Wam ma być tu wygodnie i przejrzyście! Dlatego teraz, drastycznych zmian w wyglądzie już nie będzie. Udało się wypracować pewien styl, który planujemy podtrzymać do końca.

Drodzy czytelnicy

Dziękujemy Wam za wszystko!
Bez Was, niezależnie od spędzonych przed monitorem godzin, blog by się nie rozwijał.
Jesteście honorowymi współtwórcami FAB stable. Motywujecie nas do pisania swoimi odwiedzinami oraz komentarzami. Wielokrotnie również chwalicie naszą pracę i to w sposób, który wywołuje prawdziwe wzruszenie.
Liczymy, że zostaniecie z nami przez kolejne lata!

Spoglądając w dal

Czyli część najtrudniejsza. Przyznam, że nie mamy konkretnych planów co do kierunku w jakim chcemy ruszyć. Blog założyłyśmy głównie dla siebie. Pominęłyśmy co prawda etap “próbny”, opierając się na doświadczeniu z naszych poprzednich domen, jednak nigdy nie padło żadne ustalenie ani cel. Czy coś się w tym zakresie zmieni? Nie wiadomo. Na pewno świetnie się odnajdujemy w postach informacyjnych. Szukanie news’ów o grze oraz recenzowanie ich jest całkiem odprężającym zajęciem… Serio. Mamy również zamiar rozpocząć serię wywiadów, nie tylko ze “sławami” spośród społeczności graczy SSO. Jest to tzw. 3 projekt.
Co z 2? Dowiecie się już niebawem…
Tymczasem, przejdźmy wreszcie do najważniejszego, czyli świętowania urodzin bloga!
Tradycyjnie z tej okazji, przygotowujemy konkurs.
Będzie on w nieco nietypowej formie, jednak nie chcę zdradzać zbyt wiele szczegółów.
Przewidujemy aż 5 nagród – niespodzianek. Czy uda Wam się zgarnąć to, co chcecie?
Zaglądajcie jeszcze w tym tygodniu, aby nie przegapić żadnej informacji!
Wszystkiego najlepszego #FABfam!

Post ze starej strony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *