fab

FAB

stable

Odnowa Duszy

Pamiętacie może czerwcową zapowiedź? A dokładniej, prezentację projektów nowego wyglądu dla każdego z Jeźdźców Dusz. Jeśli nie, rzućcie okiem na poniższe grafiki koncepcyjne:
Dzisiaj dowiedzieliśmy się wreszcie jak spotkana dotąd trójka będzie się prezentować w samej grze. I trzeba przyznać... Jest genialnie! Nie spodziewałam się, że aż tak wiernie odwzorują projekty każdej z nich. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że będą to najprzyjemniejsze dla oka postacie w całym Jorvik. Spójrzcie tylko na te wszystkie detale (oraz brwi, nad którymi się wprost rozpływam)!

Jeźdźcy Dusz w całej okazałości

Dziewczyny w ich odświeżonych wizerunkach spotkamy całkiem niedługo, bo już na początku przyszłego roku! Czy oznacza to tym samym kontynuację akcji ratunkowej? A może jakieś zupełnie "niespodziewane" komplikacje? Wszystko okaże się wraz z zajawką... O której chwilowo nie możemy nic więcej wiedzieć.
Update: Wierne wierzchowce także nie pozostają w tyle i szykują się na metamorfozę!
Pozostaje trzymać kciuki za zadania oraz (a nawet tym bardziej) za rychłe zmiany także u głównej postaci czyli - naszej! Po tym co widzimy wyżej, nie sądzę, aby dłużej ktokolwiek kręcił na to nosem.

6 komentarzy:

 1. Ja pokręcę nosem na Lisę. ;v; gdyby nie czerwone włosy, to bym w ogóle nie skapnęła się, że ona to ona. xd Moim zdaniem nie powinno się całkowicie zmieniać postaci, bo wtedy się ją trochu... zabija. Powinni byli moim zdaniem zostawić jej poprzednią fryzurę "na chłopaka", tylko lekko ją podrasować. Ona co jak co, ale była chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych i oryginalnych postaci z SSO, taką ikoną. Teraz jest taka... wmieszała się w tło, no. ;v

  Za to Linda, Anna i Alex są bosskie.
  Chociaż mam nadzieję, że w grze będzie więcej ich jeździeckiej odsłony (z oczywistych powodów).
  Tylko ta Lisa kłuje mnie trochu w oko, ale nie można mieć wszystkiego, co nie?
  ~Samantha Eveningstone (Kate Shygarden podziela moje zdanie)


  (jeśli ktoś to uzna za hejt to polecam jakiś kurs czytania ze zrozumieniem, bez urazy, oczywiście)


  PS. "Anne zrobili taką basic dziewczynę z Norwegii. X'D" ~Kate Shygarden

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba w tych postaciach to, że mają naturalne kształty, a nie są wychudzone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdecydowanie na tak, mam nadzieję, że nasza postać też będzie średnia a nie wychudzona (mogliby dać wariant do wyboru: wychudzona, średnia i troszkę grubsza, w końcu ludzie tak wyglądają i nie wszyscy mają jeden rozmiar). Zgadzam się też z Samanthą. O ile Alex i Linda zachowały swój SSOwy urok i są świetne o tyle Lisa (w tej fryzurze) wygląda jak zupełnie inna osoba. Poza tym nie pasuje mi też jej wyraz twarzy, jest jakby ,,za grzeczny" do niej.

   Usuń
 3. Starshine zmienił grzywę. Ta mi się podoba chociaż przyzwyczaiłam się do jego stojącej grzywy :) Jest tka mustangowata xD Tylko brakuje mi jego niebieskich znaczeń na nogach tak jak ma na pyszczku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam też nadzieję, ze kiedyś na bazie Meteora wprowadzą dzikiego jorveskiego z rogiem na czole do kupienia. On musi zostać jednorożcem po prostu. Ma taki wygląd (prócz standardowej białej maści) :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba to, że Lisa, Linda i Alex dostały w zadaniach nowy wygląd. Do tej pory zadania fabularne z Jeźdźcami Duszy były jednymi z moich ulubionych, podobnie jak te dotyczące koni bezpośrednio, jednak te wczorajsze (środa, 23 stycznia)są jakieś nie za bardzo. Ciekawy jest zwrot akcji, że Concorde jest teraz klaczą! ale ,,wprowadzenie" do tego jakby mi nie pasuje do ogólnej koncepcji i ,,niewinności" SSO. Wiem, że Alex jest sarkastyczna i w SSO grają gracze zarówno ,,malutcy" jak i ,,więksi" ale w tych dialogach jest coś nie tak. Po drugie, podejście Magnusa Steinara, jako druida, do misji i ogólnie ważności Jeźdźców mi się jakoś nie podoba. Podobnie postawa Dereka, że Jorvik to ,,nie tylko konie i ziemia". Ale przecież to konie i ziemia(wyspa) są głównym rdzeniem gry, obok magii. Tworzą całość. Poza tym, było gdzieś wspomniane w fabule, że Anna trenowała ujeżdzenie by się oderwać a tu jest to jakby jeden z ,,przykrych" obowiązków. Trochę to niespójne. Nie wiem, były jakieś zmiany w zespole odpowiedzialnym za obecny projekt fabuły i dialogi? Bo tutaj jakby odeszli od pewnych wzorców. Bywały często zadania zarówno śmieszne jak i poważne ale te są jakieś... dziwne, z punktu widzenia dialogów chociażby...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.