fab

FAB

stable

Teaser: Koń Fiordzki

Wreszcie, po dłużącym się oczekiwaniu otrzymujemy zajawkę nowej wersji uwielbianego przez wielu Fiorda (Fjorda, jak kto woli)! Szybki rzut oka na filmik, który znajdziecie poniżej powinien pomóc Wam z decyzją, czy pluć sobie w brodę za niewykorzystanie ostatniej promocji na Star Coins. Ah, i jeszcze jedno - wsłuchajcie się w muzykę, ot, z sentymentu.

To teraz... Co sądzę? Przede wszystkim odstrasza mnie ogon, który przypomina mi raczej lekko roztopione lody (wiecie, tak po wymieszaniu wanilii z czekoladą). Liczę, że przy standardowych stylach grzywy da się go jakoś "ujarzmić", jednocześnie bojąc się linczu za fiorda w koreczkach...
A właśnie - grzywy! Style, które otrzymaliśmy kilka lat temu, wraz w pierwotną wersją rasy nie uległy większej zmianie. Ba, w sumie nie widać, żeby uległy jakiejkolwiek, a przynajmniej poza domyślną dla modelu. 

Jeśli zaś chodzi o plusy - zdecydowanie ich urocze pyszczki! Co ciekawsze "miny" starałam się wyłapać na powyższych screenach. Ale to nie wszystko, bo także maści zasługują na nieco uwagi. Są one dosłownie odświeżonymi wersjami poprzedników, co oznacza, że wielbiciele tej rasy nie powinni czuć się pokrzywdzeni. Wyraźne zmiany widać głównie w okolicach głowy, gdzie zespół postanowił dać nam wyobrażenie sierści, oraz w cieniowaniu, które, jak niektórzy określają, stało się charakterystycznie plastikowe.
"Dorian, ale to miały być plusy, a nie dalsze narzekania!" - otóż są, bo mnie samej ten styl bardzo odpowiada. Przyznam nawet, że o ile pod koniec 2014 tzw. biszkopt najmniej mi odpowiadał, o tyle teraz nie mogę się nacieszyć na myśl o zakupieniu właśnie tej maści. 

To by było na tyle. Chody oceńcie sami albo poczekajcie do następnego czwartku i obejrzyjcie je w kolejnym poście! A ja się zwijam na dalsze wykłady i już ostatni raz piszę coś z apki na telefon, to naprawdę mordęga. 

3 komentarze:

 1. Śliczne są! Z pewnością jako pierwszego kupię jakiegoś z niebieskimi oczkami.
  Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia grafikom. Piszę to odnośnie komentarzy graczy typu ,, Te konie są jakieś PLASTIKOWE!''... Naprawdę według mnie wszystkie nowe wierzchowce wyglądają fajnie. Jedyny mankament to dla mnie zawsze grzywa. I w przypadku tych fiordów, moim zdaniem również ogony nie wyglądają zbyt dobrze. Mam nadzieję, że gdy trafią do gry, wszystko będzie dopracowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też po cichu liczę, że jeszcze dadzą radę z drobnymi poprawkami jak lekki blur itd.

   Usuń
 2. Moim zdaniem pomiędzy tym bułankiem a tym o maści grå (szary) jest duży dysonans. Ten szarusek strasznie mi się podoba a ten bułanek wygląda jakby faktycznie był niedopracowany (szczególnie ogon i grzywa). Kupiłam prawie wszystkie poprzednie fiordy i nie żałuję. Te są odnowione a nie całkiem nowe (maści) więc na razie nie planuję zakupu. Zobaczymy jaki będzie ten trzeci. Mogliby dać całkiem nową maść.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.