Na życzenie gracza

Udało się, po długich namowach z naszej strony, nasz drogi zespół SSO postanowił sprezentować nam pakiet grafik oraz utworów (na tę chwilę tylko dwóch), które możemy śmiało użyć w swoich przyszłych pracach! Możecie je pobrać zarówno ze strony gry, jak i poniżej - wystarczy, że klikniecie na interesujący Was element (aby pobrać w tło - również w nie kliknij). Koniecznie pamiętajcie o oznaczaniu swoich dzieł hasztagiem #SSOEdit, aby każdy mógł je łatwo znaleźć! 
Image Map Image Map Image Map

Baza karty postaci

Muzyka

   

Tapety na pulpit

Ostatnią grafikę możecie pamiętać z SSL, gdzie śledziliśmy etapy jej powstawania! A skoro o tym mowa, tłumaczenie powinno pojawić się już niedługo. To samo tyczy się wyczekiwanych postów na blogu, jako, że oficjalnie mam wolne, mogę ruszyć i dokończyć wszystkie zaplanowane na ten rok elementy. Zaglądajcie więc, bo będzie warto!

Jeśli nadal mało Wam tapet - 4 dodatkowe warianty (zarówno na pulpit jak i na urządzenia mobilne) znajdziecie poniżej. Uwaga! Po kliknięciu zostaniecie przeniesieni do strony, z której możecie pobrać wybrane wersje danej tapety.

1 komentarz:

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.