Teaser: Kucyk Jorvik

Świeżutka zajawka to także świetny moment na przypomnienie, że wielkimi krokami zbliża się
Dlaczego o tym wspominam? Bo będzie to wyjątkowa okazja, aby wpłynąć na kolejną z dodanych maści. Wszystko co trzeba znajdziecie w story SSO na Instagramie, już w tę sobotę!
Wyniki głosowań zostaną przedstawione w niedzielę, w trakcie live streamu z imprezy. Dodatkową atrakcją ma być fakt, że Lisa (grafik) pokaże nam jak pracuje nad wybraną maścią na żywo! Jeśli więc od dawna interesuje Was sposób powstawania tychże, zarezerwujcie sobie czas w weekend. 

Zmiany, zmiany...

Ukochane przez mieszkańców Jorvik kucyki otrzymają zasłużoną metamorfozę. Jednak wyjątkowo, poza nowym modelem i animacjami zmieni się również ich rola w grze! Nowe kucyki będą w stanie nadążyć za całą resztą swoich większych braci - czyli nie będą już poruszać się w spowolnionym tempie. 
Rzecz jasna, kucyki zachowają swoje wyjątkowe mistrzostwa oraz wyścigi, jednak od teraz będą mogły konkurować we wszystkich pozostałych! Ułatwi to przede wszystkim ich trening, który, nie ukrywajmy, mało komu sprawiał wiele radości. 
Nasi mali przyjaciele otrzymają równie mały, puchaty model i całą masę maści. Przyznam, że przez te drobne włoski wyglądają bardzo podobnie do kuca islandzkiego, dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się, żeby zobaczyć o jakie animacje zespół wzbogaci ten model. 
A Wy? Co sądzicie o kucykach jorvik? Podzielcie się opiniami w komentarzach, a tymczasem ja życzę miłego tygodnia i wracam do swoich gier! 

5 komentarzy:

 1. A jak to będzie wyglądało z kucykami, które już mamy w stajni? Wygląd pozostanie stary, ale ich szybkość zostanie zmieniona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego się obecnie staram dowiedzieć. Dodam informację w poście gdy tylko ją otrzymam :D

   Usuń
 2. Niezbyt mi się podobają te kuce... Ale przeważnie mam tak, że na zajawce koń jest dla mnie ble, a gdy zobaczę go w grze, to się zachwycam.
  Widzieliście concept arty nowego wyglądu Alex, Anny, Lindy i Lisy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje że ich cena pozostanie taka jaka była xd
  Myślę, że jeden na pewno u mnie zawita :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Są przecudne po prostu <3 Nie mogę się doczekać nowych maści. Mam nadzieję, zż te nasze w stajni też odnowią :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.