fab

FAB

stable

Jeszcze więcej puchatości!Przerwa się skończyła i mimo, że nie wypoczęłam za bardzo, zamiast narzekać powinnam się zabrać za posty! Wstyd przecież, żeby zostać tak w tyle. Doczekacie się zatem małej serii, skupionej na wydarzeniach w Mistfall (oraz kilku sesjach, do których ostatnio zyskałam smykałkę - a przynajmniej tak twierdzi moja droga Wika).

Wszystko zaczniemy od dawno już nie ruszonych przeze mnie kart koni! Przyznam Wam, że wykonanie jednej z nich (teoretycznie tylko przetłumaczenie) to dobre kilka minut zabawy w programie graficznym. Na dodatek, wzięło mnie na wspominki i porównanie obecnego stanu do początków (które przypadają równo rok temu). Muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektu, tym bardziej, że poza językiem napisów nie różnią się już niczym od oryginałów. Jakość również się poprawiła, jednak nie jest to pewnie tak bardzo zauważalne. Dosyć jednak przynudzania i średnio potrzebnych wstępów - oto najważniejsze informacje o nowych szwedach:
Czas na zakupy...


...oraz najtrudniejszą decyzję w przypadku, gdy nasz budżet jest ograniczony. Którego z powyższych szwedów opłaca się nabyć? Niedawno odkryłam pewien niezawodny sposób, który gwarantuje, że nie żałuję takowej decyzji. Polega on na... Zakupieniu tego, który za pierwszym razem wpadnie nam w oko. Metoda ta jest niby prosta, ale praktyka pokazuje zupełnie co innego. Powołując się na swoje doświadczenie, mogę was zapewnić, że nie opłaca się porównywać poszczególnych maści ani rozglądać za popularnością danej z nich. Jeśli zaś nadal nie potraficie się zdecydować pamiętajcie, że w grze nie ma limitu posiadanych koni... Nie, żebym do czegokolwiek namawiała, gdzież tam. To by było na tyle z moich jakże odkrywczych porad, czas wyjawić, że mnie samą najbardziej oczarował cremello (najwyżej mnie poprawcie). Korzystając więc z okazji, poniżej przedstawię Wam fragment ze wspomnianej we wstępie sesji. 

I to już wszystko, a przynajmniej w tym poście. Zaglądajcie niedługo~

8 komentarzy:

 1. Zacnie wyszło to zdj z liskiem *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy. Akurat nad nimi siedziałam najdłużej. :)

   Usuń
 2. Super posty, fajna strona! Te zdjęcia z liskiem są prześliczne *^*

  OdpowiedzUsuń
 3. Te zdjęcia wyszły cudownie *^*

  OdpowiedzUsuń
 4. Podbijam powyższe komentarze - sesja wyszła cudnie. *u*


  Mam pytanie i nie wiem gdzie się z nim zwrócić... kieeedyś Star Stable mówiło, że będzie dostępna gra na Steamie. Mogłabym przysiąc, że w końcu na Steamie wylądowała, ale nie mogłam jej znaleźć. Wyszukiwałam tam i koniec w końców nie znalazłam SSO na tej platformie. Miałam akurat czas i chciałam je pobrać i odinstalować to co mam, bo na Steamie zapewne mniej by mi muliło. ;v; Nie wiem, może źle szukałam, nie mam pojęcia. Proszę o radę i pomocną dłoń. Xd Naprawdę proszę.

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow.... Sama pisałaś ten szablon? Jest bardzi interesujący.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.