fab

FAB

stable

Teasers: Koń północnoszwedzki


Pisząc wczoraj o zajawce sama nie spodziewałam się, że otrzymamy ją tak prędko. Nie przedłużając zbędnie - oto jak prezentują się nowiutkie, wyczekane zimnokrwiste:
Tradycyjnie, kilka klatek z filmiku żeby każdy mógł się dokładniej przyjrzeć:
Osobiście? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie dość, że dostaniemy kolejną poprawkę do "sztywniaków" to jeszcze tak starannie przygotowaną! Spójrzcie tylko na detale ich tekstury (sierści jak kto woli). Z zajawki możemy również wywnioskować, że dostaniemy do wyboru przynajmniej dwa różne, typowe dla tej rasy style grzywy (łatwo to zauważycie po krótkiej wersji ogona). Resztę niestety musicie sobie dopowiedzieć sami. Nie chcę się bawić w speca ani oceniać animacji póki nie zobaczę ich "na żywo".

Jednak z całą pewnością przekonałam się do zakupu. Pozostaje tylko poczekać do środy, na odkrycie trzeciego wariantu kolorystycznego. A Wy? Przygotowujecie się na przyjęcie nowego gościa w swojej stajni?

7 komentarzy:

 1. Jejku! Jakie one są śliczne! Starej wersji chyba bym nigdy nie kupiła, a na któregoś z tych na pewno się skuszę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że 3 z nich będzie równie uroczy :D

   Usuń
  2. Jezu, trzeci ma dokładnie taką maść jak chciałam :D Nie wiem jak oni to zrobili ale myślałam, że fajnie by było jakby 3 z nich miał taką maść palomino jak ten złoty dzikusek przed przemianą... Magia <3

   Usuń
 2. Ja chcę wszystkie <3 Może to tylko marzenia ale chciałabym by każdego konia, którego już mamy w stajni o starej budowie (prócz kucyków) odnowili w taki sposób jak zrobili z jorvikami. Kanciaste stare fryzy, andaluzy, tinkery i szwedy nie pasują do nowego SSO mimo, że ja stare modele lubię. Chciałabym by odnowili je tak by zachowały swój stary urok ale by przypominały nowe konie (tak jak zrobili z jorvikami).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Przydałoby się je wygładzić i dać jakieś optymalne animacje (byle nie takie jak startowce, ugh). A odnowione wersje mogą dodawać tak czy siak.

   Usuń
 3. W ogóle nowy grafik stara się i spisuje świetnie. Konie mają nadal SSOwy klimat ale są o wiele bardziej dopracowane. Mam nadzieję, ze kiedyś też dopracują starsze rasy np. tekstury sierści u ras z dłuższa sierścią. Niby szczegół a cieszy :D i mogliby fiordom dodać tylko nowe animacje i ich nie ruszać bo one są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ta rasa to ciężki temat. Na pewno fajnie by było tylko odświeżyć animacjami, ale te nowe ruchy wymagają dostosowanego modelu. Jednak do zabrania się za fiordy jeszcze długa droga :D

   Usuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.