fab

FAB

stable

#JorvikWildTak oto, po dłuższej przerwie nadchodzi czas na wielki powrót. Na pewne wyjaśnienia również, w końcu dostałam masę wiadomości dotyczących powodu tejże nieaktywności blogowej. Czy była to słynna niechęć do gry?

Niestety, nic z tych rzeczy. Tak szczerze, gra sama w sobie mnie jakoś nie nudzi. Może to przez fakt, że nie zawyżam sobie wobec niej oczekiwań? Albo zwyczajnie nie stawiam na piedestale. Cóż, cokolwiek by to nie było, przerwa nijak nie jest winą SSO. Czego zatem, innych gier? Niestety tak. Mam tę jedną słabość, która nie pozwala mi czasem stłumić zauroczenia. Czy to wąsatym modelem, czy też serią gier, należącą do moich ulubionych.  Jak to moja kochana Sofie (buziaczki) określiła - trzeba by mi zbanować konto na Steamie, to jedyna opcja. Ale, nie będę Was już męczyła opowieściami o swoich zajęciach prywatnych, a przynajmniej w tym poście.

Wróciłam, postaram się nadrobić zaległości i od lutego ruszyć z pomysłami na ten rok. Jeszcze jedno - żeby nikt mi nie zarzucił, iż kompletnie bloga zaniedbałam, w zakładce "podstrony" znajdziecie odświeżony układ oraz nowe ikonki. Pamiętajcie, że aby dowiedzieć się dokąd prowadzą wystarczy najechać na nie kursorem myszy (lub przytrzymać na ekranie dotykowym). Także rozpiska double uległa (wreszcie) renowacji. Moim zdaniem, efekt jest co najmniej ciekawy. A co sądzicie Wy? Jak zwykle, uwagi można zgłaszać w komentarzach.

Powrót jorveskiej magii


W postaci ukochanych przez większość graczy Dzikich Koni Jorveskich! W tę środę, w okolicę Jodłowego Gaju na nowo zawitał nasz dobry znajomy - Gary Goldtooth, który przyprowadził swoje najświeższe nabytki. Pamiętacie DKJ oparte o model shire, które zawitały do nas rok temu? Ich kuzynostwo uznało, że teraz ich kolej.
Zasady są te same, co w poprzednich latach:

 Każdy z dostępnych koni kosztuje 599 SC
Dostępne są od 1 poziomu postaci oraz nie wymagają reputacji
Znajdują się niedaleko Piaskarni, na drodze do Jodłowego Gaju

Gary zostanie w Jorvik tylko przez dwa tygodnie, zatem śpieszcie się z odwiedzinami!

Dostępne wariacje


Tegoroczne konie zdają się mieć o wiele cieplejsze tonacje, niż ich poprzednicy. Także ich maści wyglądają na dopieszczone oraz o wiele ciekawsze. Sprawdźcie zresztą sami!

Widzicie te tęczowe kopytka? Nic dziwnego, że to ten kolor jest najpopularniejszy. Chociaż może to być i z powodu podobieństwa do jednorożca. Ah, nigdy nie wiadomo.


Który najbardziej przypadł Wam do gustu? A może macie swoje pomysły na nową maść dla magicznych? Zachęcam do podzielenia się wrażeniami, a pomysły - wyślijcie przez formularz ukryty pod ikoną odznaki na pasku bocznym bloga! Kto wie, może zespół pokocha akurat Twoją propozycję?

3 komentarze:

 1. Mi się podobają wszystkie <3 Ten jednorożcowaty jest taki magiczny :D Ten fioletowo-ognisty jest dla mnie jak feniks. A ten ostatni to złotko po prostu. Kupuję wszystkie, akurat uzbierało mi się troszkę SC z kodów i dokupię trochę :) Każdy ma już imię. Rainbowmagic, Firebird i Goldshade :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam takie wrażenie z tym fioletowym, aczkolwiek bardziej w stronę egzotycznego ptaka. Jednak Firebird brzmi cudownie :D

   Usuń
 2. Mi te nowe magiki niezbyt przypadły do gustu.Są takie...no...no nie mój styl.XD To znaczy nie podobają mi się zbytnio po zmianie( kolorowe) a bardzo podobają mi się przed zmianą( bułany,siwy,i gniady). :)

  Jednak jak mam wybierać z tych kolorowych, to chyba złoty. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.