fab

FAB

stable

Tajemnicza układanka


Witajcie ponownie!


Okazuje się, że Star Stable przygotowało dla nas kolejną zajawkę, którą odkryjemy na początku tygodnia. Są to kolejne puzzle, które będą wstawiane przez wybranych graczy, na Instagramie. Poszczególne części znajdziecie pod hasztagiem #TroughThePortal! Zatem miejcie oczy otwarte albo... Albo zaglądajcie na FAB stable, gdzie na bieżąco pojawiać się będą kolejne części układanki.

Macie teorie, czego może ona dotyczyć? Podzielcie się nimi w komentarzach!Całość ujawniona. Jest to... Portal, który zaprowadzi nas do Pandorii!
Czy znajduje się on już we wspomnianej krainie? A może nadal "po naszej stronie", jedynie otoczenie ulega zmianie. W końcu z zadań ze szczelinami mogliśmy się dowiedzieć, że energia pandoryczna może przez nie przenikać i wpływać na swoje najbliższe otoczenie. Cokolwiek by to nie było, dowiemy się już w jutrzejszej aktualizacji! Pamiętajcie także o jednym, po nadchodzących zadaniach nie będzie możliwości powrotu do Pandorii (przynajmniej chwilowo). Dlatego wszelkie sesje i nagrania powinny dostać najwyższy priorytet!


Trzymajcie się mocno, zaraz zrobi się magicznie!

2 komentarze:

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.