fab

FAB

stable

#FABfam

To już rok!
Od założenia FAB stable oczywiście!

Witamy w bajecznej stajni!


Dokładnie rok temu mogliście zobaczyć pod tym adresem pierwszego posta.
Jesteśmy wręcz zachwycone, tym bardziej, że jest to nasz pierwszy blog, który przetrwał próbę czasu. I nie, nie chodzi tu o "rozkręcanie". Bajeczna stajnia nas niesamowicie motywuje do pracy i ciągłego rozbudowywania jej zawartości. Nawet, biorąc pod uwagę nasz wielce słomiany zapał do postów! :D

Oczywiście, od tego czasu  miało miejsce wiele zmian. Niektóre były czysto kosmetyczne, inne, nieco większe i konkretne. Zawsze jednak czułam potrzebę usłyszenia opinii czytelników oraz Wiktorii. Głównie, przez fakt, że usilnie staram się odróżnić bloga od pozostałych. Niektóre moje rozwiązania niestety sporo gmatwają, a ostatecznie to Wam ma być tu wygodnie i przejrzyście! Dlatego teraz, drastycznych zmian w wyglądzie już nie będzie. Udało się wypracować pewien styl, który planujemy podtrzymać do końca.

Drodzy czytelnicy


Dziękujemy Wam za wszystko!
Bez Was, niezależnie od spędzonych przed monitorem godzin, blog by się nie rozwijał.
Jesteście honorowymi współtwórcami FAB stable. Motywujecie nas do pisania swoimi odwiedzinami oraz komentarzami. Wielokrotnie również chwalicie naszą pracę i to w sposób, który wywołuje prawdziwe wzruszenie.
Liczymy, że zostaniecie z nami przez kolejne lata!

Spoglądając w dal


Czyli część najtrudniejsza. Przyznam, że nie mamy konkretnych planów co do kierunku w jakim chcemy ruszyć. Blog założyłyśmy głównie dla siebie. Pominęłyśmy co prawda etap "próbny", opierając się na doświadczeniu z naszych poprzednich domen, jednak nigdy nie padło żadne ustalenie ani cel. Czy coś się w tym zakresie zmieni? Nie wiadomo. Na pewno świetnie się odnajdujemy w postach informacyjnych. Szukanie news'ów o grze oraz recenzowanie ich jest całkiem odprężającym zajęciem... Serio. Mamy również zamiar rozpocząć serię wywiadów, nie tylko ze "sławami" spośród społeczności graczy SSO. Jest to tzw. 3 projekt.
Co z 2? Dowiecie się już niebawem...

Tymczasem, przejdźmy wreszcie do najważniejszego, czyli świętowania urodzin bloga!
Tradycyjnie z tej okazji, przygotowujemy konkurs.
Będzie on w nieco nietypowej formie, jednak nie chcę zdradzać zbyt wiele szczegółów.
Przewidujemy aż 5 nagród - niespodzianek. Czy uda Wam się zgarnąć to, co chcecie?

Zaglądajcie jeszcze w tym tygodniu, aby nie przegapić żadnej informacji!
Wszystkiego najlepszego #FABfam!

3 komentarze:

 1. Sto lat sto lat!
  Ja tu zostanę jak najdłużej B)
  Sofa/D
  Btw. Widac waszą prace na blogu. Nawet jeśli wika nie jest często aktywna, lub inni nie wiedzą, że to właśnie ona pisala post wiem, że ten friendship to kanon dla bloga i dla mnie 😊💞💞

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłybyście zmienić kolory czcionek na jaśniejsze? Regulamin komentowania szczególnie. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jakos ciężko się czyta ciemne napisy na ciemnym tle, gdy nie ma mocniejszego kontrastu :/
  Gratuluję rocznicy ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :D
   Chwilowo niewiele zmieniam w wyglądzie, wszelkie prace skupiłam na stronie i nowym szablonie. Ale wezmę uwagi do serca i postaram się nieco porozjaśniać.

   Usuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.