fab

FAB

stable

Star Stable na Steam!

"Nie mamy jeszcze ustalonej daty, ale planujemy, aby wprowadzić grę na Steam przed końcem roku."

Czas Was uraczyć kolejnym tłumaczonym info!
Tym razem chodzi o wprowadzenie SSO na platformę Steam, co zostało już ogłoszone zarówno na stronie gry, jak i przez ambasadorów. Po podstawowe informację zapraszam więc do któregoś ze źródeł.

Podziękowania i odpowiedzi!


Chcieliśmy poświęcić chwilę, aby powiedzieć DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy nas dotąd wspierali!! Jesteśmy zasypani gradem pozytywnych odpowiedzi, jesteście najlepsi!! Mamy nadzieję, że Steam dojrzy Wasze zainteresowanie i entuzjazm, pozwalając nam wprowadzić Star Stable Online na swoją platformę.

Czytamy wszystkie Wasze pytania jak i wkład, włączając w to jedno z największych - Dlaczego Steam? Dla użytkowników tej platformy, odpowiedź powinna być prosta! Steam oferuje cenne opcje, które gracze kochają: listę przyjaciół, chat, grupy, streaming na żywo, udostępnianie zdjęć i filmików oraz możliwość trzymania całej swojej kolekcji gier w jednym miejscu. Spora część naszych graczy (oraz zespołu) to użytkownicy Steam'a, którzy byliby zachwyceni, mogąc zobaczyć jedną ze swoich ulubionych gier na swojej ulubionej platformie, to tak proste!

Wprowadzenie na Steam nie zmieni gry w żaden sposób. Plan jest taki, aby utrzymać wymagania systemowe i konta bez zmian. Nie musicie kupować niczego od nowa oraz nadal możecie korzystać ze zwykłego launcher'a.

Zdobycie zupełnie nowego grona odbiorców będzie również ekscytujące, wraz z rosnącą i rozwijającą się perspektywą Steam, zdecydowanie chcemy być częścią tej platformy. Dziękujemy serdecznie Wam wszystkim, którzy wspieracie nas w dążeniu do tego celu i czekamy, żeby zobaczyć wszystko to, co Steam ma do zaoferowania. To ponad 1000! :)


Dziękujemy Wam! Wznieśliśmy się ponad 1,000 głosów na TAK i dążymy do top 100 gier w Greenlight! To fantastyczna wiadomość i jesteśmy niesamowicie podekscytowani! Jeśli wszystko pójdzie dobrze i Steam puści nas dalej, postaramy się wprowadzić Star Stable Online na platformę jeszcze przed końcem roku!

Jednak przedtem, będziemy pracować nad poprawą optymalizacji serwerów aby uporać się z napływem graczy. Jest to dla nas ciągły proces, jednak przewidujemy znaczny wzrost liczby graczy i zrobimy wszystko co możemy, żeby się na to przygotować.

Karty kolekcjonerskie Steam oraz osiągnięcia są czymś, co rozważamy i oczywiście chcemy się upewnić, że zostaną zintegrowane zarówno dla starych jak i nowych graczy. Wprowadzenie pakietów Star Coins do zakupienia przez Steam jest również wspominane przez graczy, więc to również planujemy sprawdzić. Jest jeszcze sporo do omówienia ale doceniamy wszystkie cenne opinie, które otrzymaliśmy do tej pory! Wysyłajcie je nadal!

Wielkie podziękowania od wszystkich w Star Stable!

Wyniki


Udało się #StarFam! 
Dzięki Wam, Star Stable otrzymało zielone światło na Steam! Teraz zaczyna się przygoda z przystosowaniem gry, aby rzeczywiście została wprowadzona na platformę. Może to zająć chwilę, ale oczywiście zawsze możecie grać przez nasz własny launcher, nawet, gdy gra zostanie już udostępniona na Steam. 
Dziękujemy Wam za wsparcie!😄🌟


To nie wszystko!


Co do aktualizacji, powrócił nasz ulubiony skrzat! I ma dla nas prezent, jednak nie będzie obdarowywał długo. Dlatego kliknijcie w poniższe zdjęcie i sami sprawdźcie!


Co o tym myślicie?
Korzystacie ze Steam'a?
A może jest coś jeszcze, co chcielibyście wprowadzić do gry przy okazji nowej platformy? Śmiało piszcie!
A póki co, trzymajcie się cieplutko! Niby to już wiosna, ale nadal potrafi ostro zawiać.

1 komentarz:

  1. Steam wygląda ok.
    Co prawda już prawie nie gram, jednak ciągła możliwość używania Launchera jest o tyle dobra, że nie trzeba się przejmować dodatkowymi plikami oraz problemami.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.