fab

FAB

stable

Bezgłowy jeździec - gdzie, jak i kiedy?

Od pojawienia się Halloween'owej aktualizacji w grze, po Jorvik wałęsa się tajemnicza postać.  Z postu na stronie gry dowiadujemy się, że ów postacią jest Galopujący Thompson - Bezgłowy Jeździec. Można łatwo wyczuć jego obecność, gdy po całej wyspie rozlega się jego rozdzierający krzyk. Właśnie ten krzyk zwiastuje jego przybycie na wyspę, lub jej opuszczenie.

Mimo, że jest nieco przerażający, warto pofatygować się na polowanie. Przy pierwszym złapaniu gracze zdobędą 175 PD, koszulkę oraz amulet.

Pozostaje pytanie, kiedy się pojawia i gdzie?

.Bezgłowy Jeździec pojawia się o pełnych godzinach, od 7 rano. Miejsca, w których możemy go szukać to: Las Złotych Liści, Zapomniane Pola, Lustrzane Bagna, Głuche Lasy, Lodowy Las oraz Zielona Dolina. Na szukanie mamy od 8-12 minut. 

Mi i Rozalii udało się go złapać o 20 w Lodowym Lesie.

A Wy już złapaliście Bezgłowego Jeźdźca? Pochwalcie się w komentarzach! Możecie przy okazji dopisać lokację i godzinę, w której go znaleźliście. ~

2 komentarze:

  1. gdybyś mogła? chciała? wpaść to wpadnij xdd na mojego bloga napisz czy ładny ma wygląd itd Napisz swoją ocenę ok? Nie chcę się reklamować, ale nwm czy dobrze go prowadzę

    OdpowiedzUsuń
  2. tu masz link xd
    http://ciekawskiesso.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się swoimi uwagami i opinią! Proszę jednak o zastosowanie się do poniższych zasad:

• nie spamuj
• szanuj autorów oraz innych komentujących
• staraj się zachować poprawność językową

Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale poświęć choć moment na nawiązanie do posta, który komentujesz.